"Радий за неї": Лоренцо Ламас розповів, що відбувається між його 23-річною донькою та ДіКапріо

30 грудня 2022, 17:40

Нещодавно голлівудському актору Леонардо ДіКапріо приписали новий роман у дусі "класичний Лео" із актрисою Вікторією Ламас.

Нині ж батько дівчини, американський актор та зірка 80-х Лоренцо Ламас прокоментував потенційні стосунки своєї 23-річної доньки.

"Я знаю, він їй дуже подобається. Я думаю, вони познайомилися минулого місяця. Я не впевнений, за яких обставин, але це те, що вона мені розповіла", – сказав Лоренцо, спілкуючись із журналістами New York Post.

 
Вікторія з батьком на хіднику у 2019-му році
фото getty images

"Вона дуже вражена. Я сказав їй ставитися до цих стосунків як до відпустки: насолоджуватися ними допоки це триває. Якщо це триватиме довше, ніж звичайна "відпустка" – чудово. Але якщо ні, то краще вберегти своє серце. Адже вона ще занадто молода", – додав Лоренцо.

"Я лише сказав їй ніяких трансатлантичних подорожей з Лео. В будь-якому випадку, я радий за неї. В неї давно не було серйозних стосунків", – сказав він.

Як стверджує видання, через 15 хвилин після цієї розмови Лоренцо сам перетелефонував журналістам та розповів ще деякі подробиці. Мовляв, його донька хоче все тримати в таємниці.

 
Крім акторства Вікі займається живописом
фото з instagram вікторії Ламас

"Я поговорив з вами лише тому, що подумав, це буде хорошим вчинком. Але Вікторії так не здається. Вони з Лео – друзі. Вони не мають серйозних стосунків. І я хочу, аби це було абсолютно зрозуміло. Вони бачилися всього один раз у клубі в Голлівуді. Я про те, що це було не побачення.

Вони не зустрічаються. Вона, точно ним захоплена. Але це не роман… Їй було б незручно, якби всі говорили, що вони зустрічаються, коли це – не так. Вони просто друзі, але Вікторія захоплена ним. І моє наставницьке слово було: просто йди крок за кроком. Нині вони не пара", – сказав Лоренцо.

 
Здається, статус потенційних родичів щойно пішов у небуття
фото getty images

Нагадаємо, вже кілька місяців ходять чутки про стосунки Лео та супермоделі Джіджі Хадід.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Бюндхен, Рафаелі, Лайвлі та Ріанна: найвідоміші колишні подружки Леонардо Дікапріо


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів