Принц Гаррі у мемуарах пожалівся на "садистський" жарт короля Чарльза

6 січня 2023, 13:30

Схоже, читачам таблоїдів можна не купувати книгу принца Гаррі "Spare", адже всі найцікавіші його мемуари вже заполонили західну пресу і соцмережі.

Видання Page Six продовжує по крихтах видавати деталі спогадів герцога Сассекського. Зокрема, про те, як він із братом Вільямом відмовляв батька одружуватися з Каміллою Паркер Боулз.

38-річний Гаррі ніколи раніше не говорив про свою мачуху, нову королеву-консорт, але порушив мовчання у своїй книзі.

Розповідаючи про весілля свого батька, короля Чарльза, з давньою коханкою Каміллою в квітні 2005 року, Гаррі пише:


"Незважаючи на те, що ми з Віллі переконували його не робити цього, тато прагнув свого. Ми потиснули йому руку, побажали йому добра. Жодних важких почуттів. Ми зрозуміли, що він нарешті буде з жінкою, яку кохав, жінкою, яку він завжди кохав".

 
Гаррі зізнався, що не хотів шлюбу батька із жінкою, з якою той зраджував свою дружину, принцесу Діану
фото getty images

Також у своїх мемуарах Гаррі пожалівся на "садистські" жарти Чарльза. Мовляв, батько часто глузував нібито Гаррі не його син, а син екскоханця Діани, майора Джеймса Гьюітта.

"Тато любив розповідати історії, і це була одна з найкращих у його репертуарі. Він завжди закінчував спалахом філософствувань... Хто знає, чи справді я принц Уельський? Хто знає, чи я навіть твій справжній батько?

Він сміявся і сміявся, хоча це був напрочуд безглуздий жарт, враховуючи чутки, які ширилися саме тоді, що моїм справжнім батьком був один із колишніх коханців мами: майор Джеймс Гьюїт. Однією з причин цих жартів було руде волосся майора, але іншою причиною був садизм", - пише Гаррі.

 
Гаррі вважав жарт Чарльза про своє батьківство садистським
фото getty images

Нагадаємо, у своїй книзі принц Гаррі також розповів деякі інтимні подробиці свого молодого життя та згадав, як Вільям підняв на нього руку.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів