Цимбалюк замилував поцілунками з новою дівчиною і різко звернувся до прихильників "совка"

19 січня 2023, 13:15

Український актор Тарас Цимбалюк, який у червні минулого року оголосив про розлучення із дружиною, дизайнеркою Тіною Антоненко, влаштував фотосет з новою дівчиною.

На знімках в Instagram чоловік показався в поцілунках коханої, а також висловив хейт до прихильників радянських часів.

 
Дівчина актора - засновниця одного з київських рибних ресторанів та бренду одягу GOT’S LABEL Світлана Готочкіна
 
Судячи з поступової відвертості у фото, стосунки пари стрімко ростуть

Думки про "вєлікіх покровітєлей" совка Тарас оприлюднив у себе на сторінці.

"Дружба народів" чи тюрма народів? Сьогодення продовжує бити по голові. Спускаючись сходами, перебирав у голові думки, що ми повинні безмежно "дякувати" нашому, прости господи, сусіду… Якщо серед моїх підписників є "вєлікіє покровітєлі" совка, то хочу сьогодні знову повернутись до цієї теми.

Чому я вкотре червоним хочу підкреслити цей страшний для України період? Бо концентрація горя тоді просто зашкалювала: голодомори, втягування у війни, репресії, розстріляне відродження, депортація, тотальна русифікація і, як наслідок, знищення всього українського…", - згадав Цимбалюк.

 

"Станція метро і арка "Дружби народів" мені мозолила очі з перших візитів до столиці. Зараз, певне, вже не треба розжовувати, чому? Насправді ж, існувала тюрма народів, де генетично змінювався "старший брат", котрий постійно культивував стадне мислення і постійний пошук ворога… Не тільки зовні, а і серед своїх… Постійно винищуючи інтелігенцію - тобто розум, котрий бачив всю суть цієї гнилі.

І, звісно, це все під акомпанемент суцільної брехні про "загневаюший запад"…", - зазначив актор.

 

Згадав Тарас і про надуману велич всього "рускаґа вєлічія":

"Сталін і ленін - боги людства, найякісніші продукти, волга/чайка - топмашини, література і т.д. Щоб зрозуміти, що це суцільна брехня, далеко ходити не потрібно: вмикаєш мультик "Том і Джері", наприклад. Ми ледве відходимо від Голодомору і репресій, а там, в 1940 році малюють кольорові мультики, де пусодомийка давно стала нормою побуту."

 

Нагадаємо, раніше Цимбалюк розказував про стосунки з однією з учасниць "Холостяка".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Цимбалюк заінтригував поцілунком із новою дівчиною. ФОТО

"Тонка межа": Цимбалюк посвітив голими м'язами у жіночих прикрасах

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів