"Ніколи не були зрозумілі скиглики": учасниця "Холостяка" Варлей поміркувала про важливість високої самооцінки

27 січня 2023, 14:45

Харизматична і владна учасниця 12-го сезону телешоу "Холостяк" Вікторія Варлей поміркувала про самооцінку.

У мережі 38-річна новоспечена наречена запевнила, що важливо цінувати себе і з самого дитинства прищеплювати дитині любов до себе.

"Чи знали ви, що висока самооцінка - це не просто основа впевненості в собі, а ще і "пігулка" від депресії, тривожності і взагалі будь-якої психологічної проблеми. Самооцінка - це самоцінність.

Часто високу самооцінку плутають з нарцисизмом, десь ці два прояви схожі, але у людини з високою самооцінкою частіше за все розвинута емпатія. Для того, щоб цю самооцінку підвищити, треба виходити з зони комфорту, отримувати новий досвід, - це необхідна умова розвитку особистості!", - запевнила Віка, як людина з високою самооцінкою.


 

"Мені ніколи не були зрозумілі скиглики - люди, що постійно жаліються про те, що в них нічого не виходить. І в мене постає питання, а що ти зробив для того, щоб вийшло? Взагалі я би, починаючи зі шкільних років, прививала дитині, що себе треба любити і хвалити, і що любов до себе, то є цілком здорово. Чим менше в дитини буде негативних суджень стосовно себе, тим успішнішим він стане в навчанні і в майбутньому житті", - підсумувала вона.

 

Нагадаємо, за словами самої Віки, саме вдосконалення зовнішності (а саме - пластичні операції) допомогли їй відчути себе впевненою у собі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Дві різні людини": учасниця "Холостяка" Варлей показала, як виглядала до пластичних операцій

Учасниця "Холостяка" Варлей розказала про свою мрію та показалася в найбільшій вазі

Учасниця "Холостяка" Варлей у монокіні від Chanel посвітила принадами на узбережжі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів