Тесть-мільярдер Брукліна Бекхема тягне до суду організаторів весілля Ніколи

1 лютого 2023, 15:50

Розкішне весілля доньки американського мільярдера Нельсона Пельтца Ніколи та сина Девіда й Вікторії Бекхем Брукліна виявилося не таким казковим, як про нього думали. Принаймні на стадії планування.

Як повідомляє The Daily Mail, батько Ніколи подав до суду на організаторів весілля через втрачені 159 тисяч доларів, які слугували депозитом на початку організації івенту.

 
Здається, за лаштунками весілля лишилося чимало брудних історій
фото Vogue USA

Відповідно до позову, в якому Нельсон Пельтц назвав свою доню "всесвітньо відомою актрисою", через 9 днів від початку планування організатори полишили проєкт через неузгодженний список гостей.


До позова були додані скріни особистої переписки Ніколи, її мами з батьком та організаторів. На скріншотах видно, як наречена нервує та вказує івентмейкерам на помилки. Ті ж відповідають, що їм потрібно більше часу, аби розібратися в ситуації.

 
Судячи з переписки, запрошення на весілля розсилали через додаток. І не всі потенційні гості підтвердили (чи отримали) своє запрошення. Через це Нікола почала нервувати й звинуватила організаторів, зокрема, у брехні та некомпетентості
фото з сайту the daily mail

Згодом родина Пельтців вирішила, що організатори (які, до слова, займалися весіллям Іванки Трамп) – некомпетентні. Це призвело до розірвання угоди, однак кругленьку суму депозиту повернути не вдалося.

До речі, подейкують, що нові івентмейкери також не влаштували сім'ю Пельтців і урочистість доводила до кінця аж третя команда організаторів.

Як відомо, саме весілля обійшлося у 3,5 мільйонів доларів.

Нагадаєто, подейкують, що це не єдиний скандал за лаштунками заходу Пельтц-Бекхем. Зокрема, сварка Ніколи з невісткою Вікторією Бекхем через весільну сукню.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

І фотограф, і кухар, і стиліст: в мережі збиткуються з Бекхема, який "косплеїть нову кар'єру щотижня"

Дивне фото й одна фраза: Бекхеми привітали свою невістку із 28-річчям

"Йду від чоловіка?": Бекхем розказала, чому позбулася тату з ініціалами Девіда

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів