"Не хочу ображати Катю": холостяк Топольський розказав, чому розійшовся з переможницею шоу та чи був у них секс

2 лютого 2023, 11:00

Роман головного героя шоу "Холостяк" Алекса Топольського з переможницею Катею Лозовицькою був хіба не одним за найкоротших за весь час існування проєкту.

В інтерв'ю Анні Олицькій він розказав, як розвивалося спілкування з обраницею поза кадром, що стало причиною розриву та про сексуальні стосунки.

"В момент, коли я обирав переможницю, не знав взагалі ні про який фідбек від глядачів на рахунок Каті. Я тобі розкажу, чому прийняв це рішення. Якщо ти бачила проєкт, в останньому епізоді я ще ходив, розмірковував. З команди всі люди питали: "Що трапилося? Чому ти такий засмучений? Чого ти там сидиш в кутку?", - згадав він.

 

За словами Алекса, йому подобалися обидві дівчини (Саша Мудра і Катерина Лозовицька - фіналістки шоу), але вони були дуже різними:

"Саша така, знаєш, запальничка, яскрава, пристрасна, авантюрна. Катя спокійніша, витриманіша, створена на сім'ї більше ніж Саша. Це моя суб'єктивна думка".

Як зазначив холостяк, в нього було багато короткострокових стосунків, тому він шукав чогось більш серйозного.

"Довгострокових стосунків в мене було небагато. Цього мені і не вистачало. Катя, на мою думку, є тою людиною, яка може мені дати стосунки. Ми зможемо побудувати стосунки, які будуть довгостроковими", - прокоментував чоловік.

 

Як відомо, після шоу вони з переможницею були разом близько місяця.

"Ми не жили разом, ми приїжджали один до одного додому, зустрічалися в різних кафешках, гуляли в парках. Ховалися від всіх", - нагадав Алекс.

Головний герой проєкту також пояснив, що не відчував від Каті зворотного зв'язку, а їхні розмови були поверхневими і нецікавими.

"Я пам'ятаю, що вона засмутилася в той момент (коли Алекс запропонував розійтися - ред.), але, мені здається, що то було правильне рішення, тому що, якби ми були разом надалі, то це була б якась гра.

 

Я не шкодую насправді, тому що ми могли б тягнути і тягнути, насолоджуючись один одним, це б було просто пусте витрачання нашого часу. Катя, безумовно, вона красива, добра людина. Мені дуже імпонує її сім'я і ці цінності, які її родина культивувала в ній", - розповів він.

"Є розмова, є щира нормальна розмова. Мені цього не вистачало. Все було дуже поверхнево", - зізнався Топольський.

 

Відповів холостяк і на запитання стосовно сексу.

"Звісно, що був секс. В мене є своя думка, я точно не буду коментувати, яка Катя в сексі. Скажімо так, секс був, були місяць разом. Думаю, було б ненормально, якщо сексу не було б.

Я не хочу ображати Катю і не буду говорити неделікатні речі стосовно неї", - підсумував він.

Нагадаємо, раніше конкурентка Каті Олександра Мудра поскандалила з Топольським. Вона поскаржилася на "дешеві" способі чоловіка привернути до себе увагу і прокоментувала їхні фото з переможницею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Холостяк Топольський у планці розкрив секрет гарного вигляду та назвав вимогу до майбутньої дівчини

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів