Прорив у справах, несподіванки та дні пристрасті: Вольнова про те, що зорі підготували цього тижня

6 лютого 2023, 10:45

Вітаю!

Головною Зіркою цього тижня є Ви: ваші думки, дії та внутрішній стан. У Повний Місяць 5-го лютого на небі вишиковується Перст Долі, і це розташування зірок висвічує події, на які слід звернути особливу увагу.

А ще ця повня в яскравому артистичному знаку Лева заохочує наше Его: "Мені набридло таке життя, я хочу миру та спокою, поверніть мені мій колишній добробут, я хочу жити за своїми правилами ….і в мене це вийде". Саме в такому стані ви можете прокинутися вранці у понеділок, 6 лютого (день зайвого оптимізму).

Найбільше відчують цей вплив на собі вогняні знаки, а також жінки. Так, нам жінкам, дуже захочеться компліментів та гарного життя. Нам захочеться всього і відразу, і будь-які пояснення розуму будуть безглузді.


Дорогі мої, не наламайте дров на своїх егоїстичних поривах, тому що вже у вівторок 7-го життя вас поверне до реальності. Позитивний аспект цього дня – секстиль між Меркурієм та Нептуном, який приносить у наше життя інформацію про якийсь новий оригінальний спосіб заробітку, корисні знайомства та гарні новини.

 

У вівторок, 7 лютого, перший день прориву у справах. Починається найпроривніший період цього тижня. Місяць у Діві вмикає ясність у голові, бажання діяти конструктивно. Негайно приступайте до реалізації тих масштабних (і не дуже) завдань, які ви не змогли здійснити у грудні-січні. Зробіть все, що у ваших силах: після 12 лютого такої можливості вже не буде.

Тао-квадрат між Венерою та Марсом – вносить конфлікти між сильною і прекрасною статтю. Будь-яка дія може поранити, будь-яке ставлення здасться недостатньо хорошим, захочеться висловити свої претензії, причепитися до дрібниць… Воно вам треба? Займіться собою, потягайте гантелі в залі, потягніть тіло в йозі… там і заспокоїтеся. Чай із липою теж добре заспокоює.

Середа, 8 лютого: не звертайте увагу, що оточуючі неуважні і навіть грубуваті з вами. Ну а вам-то що? Робіть свої справи, вирішуйте фінансові питання. До того ж на небі включається натхненний аспект: Венера в секстилі до Урану приносить несподівані події: сюрпризи, поїздки, знайомства, які мають шанс перейти у міцні стосунки. Самотні серця, не сидіть склавши руки: можливо ваше щастя десь поруч. Для людей ділових зіркова порада: будьте спостережливими до інформації, що надходить, можливо ви зможете довести її до розуму і придумати новий бізнес.

Четвер 9 лютого, один із найвдаліших днів тижня для вирішення своїх питань та підписання документів. Меркурій проводить останні градуси в діловому та амбітному Козерогу, а це означає, що зволікати вже не можна. Не шукайте відмовок і нічого не переносіть. Не соромтеся дзвонити потрібним людям, рішуче стукати в зачинені двері, дотискайте ситуацію до кінця. Девіз простий "Бачу мету – не бачу перешкод". До того ж планети до вечора вас підтримають: Місяць у Терезах шукатиме компроміс у найскладнішій ситуації, а Трігон Меркурія до Плутона сприяє правильним рішенням. І ці рішення буде знайдено.

 

П'ятниця 10 лютого. Тут я хочу вам сказати як тренер, що грає: продовжуємо шукати вирішення питань, якщо вони ще на порядку денному. Цей день цікавий тим, що Меркурій, планета спілкування та інтелекту, поєднується з Плутоном, планетою структури та порядку. Плутон представляє державу, людей при владі, старше покоління. І ось тут або ви ставите умови і виграєте, або вас прогинають під себе. Особисто я волію бути зверху.

Зробіть все, щоб домовитися на найкращих для вас умовах, оскільки рішення, прийняті при такому з'єднанні планет в Козерога, залишаються з нами надовго. Пощастить вогненним та повітряним знакам.

Субота 11 лютого. Останній шанс, коли можна вирішити питання, що висять над вами ще з грудня-січня місяця. Це легкий, продуктивний день, коли люди розуміють одне одного з півслова. Меркурій о 20:36 переходить у повітряний знак Водолія, і в нас ніби відкривається третє око. Довіряйте інтуїції та забудьте про логіку. За допомогою свого ока-провидця ти знаєш головне наперед: з ким спілкуватися, щоб реалізувати свої наміри, коли треба бути обережним, і хто тобі принесе радість, а хто біль.

12 лютого, неділя. Обнулення двох місячних програм з ділових питань. Можете видихнути. Хоча це навряд вийде: Місяць у Скорпіоні у спілкуванні привносить шпильку у судженнях, але навряд чи на це варто звертати увагу. Як правило, це роблять ті, хто незадоволений собою зсередини. І жалить своєю отрутою Скорпіона, а ми переключимося на кохання: 12, 13, 14 – це дні пристрасті, коли включається емоційна екзальтованість.

Як я помітила в житті, як правило, здійснюються 2 речі: те, чого ми дуже бажаємо і те, чого ми боїмося. Я - перший варіант. А ви?

Ваша Світлана Вольнова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів