У фан-клубі Винника розповіли, де він живе і чим займається

10 лютого 2023, 13:42

Уже рік головний серцеїд країни Олег Винник майже не з'являється в публічному просторі і нічого про себе не повідомляє. Однак, деяку інформацію про місце перебування артиста мають його найвідданіші фанатки.

Голова фан-клубу Олега під назвою "Вовчиці", Валерія Барон повідала "Зірковому шляху", де нині живе співак і що там поробляє.

За словами прихильниці Винника, він мешкає в Берліні.

"Це чітка інформація і вона правдива. Він там живе. Він там жив і 10 років тому, і 15, він там працював. Він живе в себе вдома. Тобто, вдома, мається на увазі, там, де в нього є житло. Він є громадянин України, в нього дуже болить за це все, що тут відбувається зараз, але його стан здоров’я не дуже йому зараз дозволяє бути у публічному просторі (…)", - запевнила Барон.


 
Раніше адвокатка співака теж казала, що той у Берліні

"Він дуже страждає без сцени зараз, але так склалися обставини, і стан здоров’я, що, на разі, на сцені стояти він не може", - додала жінка.

Яка саме хвороба у Винника, фанатка казати не стала, мовляв Олег категорично заборонив обговорювати цю тему. Утім, Валерія переконана, що її кумир повернеться в Україну з новими піснями.

"Він продовжує працювати плідно в студії і готує нові пісні", - заявила вона.

 

Також Барон запевнила, що Винник активно займається благодійністю. Він заснував благодійний фонд "Вовчиця", який у співпраці з іншими фондами забезпечує фронт автомобілями, тепловізорами, теплим одягом, касками та бронежилетами.

"Люди не всі все знають. І я б хотіла звернутися до всіх, що ніколи не засуджуйте людину, доки ви не знаєте всю інформацію до кінця... Коли він повернеться на велику сцену, а це, я впевнена, точно відбудеться і я точно знаю, що прийдуть на концерт, і мені цікаво, яким чином вони будуть дивитися йому в очі, ті хто міг засуджувати", - прокоментувала фанатка хейт у бік Винника.

Нагадаємо, ще в червні колега Винника, Оля Полякова запевняла, що він не зрадник, а має серйозні причини для зникнення з публічного простору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Неголений Винник показався в мережі вперше за довгий час. ФОТО

У новому іміджі: Винник уперше за довгий час показався у мережі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів