Еліксир кохання, Місяць у Скорпіоні та натхненний шопінг: гороскоп на тиждень від Вольнової

13 лютого 2023, 10:45

Вітаю, друзі!

Цього тижня усі жінки стануть відьмами :)

Сьогодні вранці ви, можливо, встали не з "тієї ноги", і цьому є пояснення: 13 лютого Місяць у Скорпіоні дає отруйну енергетику, яку треба стоїчно пережити. До вечора можуть наринути спогади з минулого: образи, нереалізовані плани, відносини, що не відбулися.

Виправити це допоможе Венера у Рибах, яка цього дня говорить мовою всепрощення. Щоб завтра сяяти як променисте сонце - відпустіть всі образи і подякуйте за все хороше та погане ваших колишніх та нинішніх. Це дійсно потужна практика, особливо напередодні Дня Закоханих. Сама пробувала і не раз.


 
Непоганий варіант валентинки

14 лютого, День святого Валентина

Місяць у Тріні з Юпітером дає нам, жінкам, харизматичний аспект тяжіння, і ми можемо грати чоловічими серцями, як ми хочемо. Місяць у найгармонійніших аспектах, і в повітрі нібито розлитий еліксир Божественної Любові.

Порада від мене щодо подарунку: вранці, поки він ще спить, розвісьте по всьому будинку аркуші з компліментами (можна додати фотгорафії). Б'є по темі безвідмовно.

Бісекстиль між Меркурієм, Юпітером і Місяцем надає сміливість найбільш боязким зізнатися в коханні. Раджу зробити це ненав'язливо і з гумором.

 

Для людей амбітних: не пропустіть шанс презентувати себе та свої ідеї широкій аудиторії, ви обов'язково отримаєте підтримку та захоплення.

Ближче до вечора градус пристрасті наростатиме. Цьому сприяє аспект Місяця до Юпітера в Овні і дає бажання зухвалого виклику, захочеться запалити на повну і показати себе у всій красі, проте будьте обережні близько 17 години – Чорний Місяць схилятиме до зайвої показухи, і кавалери можуть розбігтися.

15 лютого любовний настрій продовжується. На небі з'являється аспект Венери та Нептуна. А це поєднання планет дає мрії про прекрасне майбутнє, творчий прорив, натхнення та осяяння. А також, милі дами, дозволяє альфонсам і аферистам підібратися до вашого серця і гаманця! Не вірте всьому, що вам говорять, не інвестуйте без документів, що підтверджують ваші внески.

 

16 лютого - після двох чарівних днів ейфорії на небі з'являється жорсткий Сатурн, що обмежує. Він тисне і критикує, а також випробовує нас на міцність. Може погіршиться не лише настрій, а й здоров'я. Щоб легше прожити цей день, заплануйте собі голодування: адже саме 16 лютого день Екадиші в індуїстському календарі. Як свідчать манускрипти: "Дотримання цього лютневого голодування позбавляє скоєних гріхів і наділяє людину силою перемагати." Звучить дуже привабливо, і я, швидше за все, поголодую, враховуючи мої попередні гріхи.

17 лютого, п'ятниця, практичний і конструктивний день: Місяць у Козерозі у тригоні з Ураном – це сприятливі аспекти для відвідування майстер-класів, семінарів та отримання нових знань для того, щоб стати ще кращою версією себе. Якщо є можливість – натхненно сходіть по магазинах. Покупки для дому (від найменших до найбільших) принесуть задоволення і прослужать довго. Якщо не зможете купити бажане, хоча б прицініться і помрійте, що це обов'язково з'явиться у вас у найближчому майбутньому.

 

18 лютого, субота. Напружений стан зранку, якщо є можливість, запишіться на масаж або попросіть ніжно пом'яти ваше тіло свого коханого. На замітку: такі щотижневі тактильні торкання зміцнюють стосунки між парами, а також енергетично підживлюють.

У другій половині дня призначайте зустрічі. Однак знайте, що гості, які прийшли надвечір, довго не захочуть йти, оскільки Місяць у Водолії робить людей відкритими і товариськими. Жіночий прийом для вільних: запросіть у гості того, кого не захочеться відпустити від себе.

19 лютого. Зранку Уран, планета несподіванок, може переграти ваші плани. Не метушіться і не засмучуйтесь: Венера в секстилі з Плутоном дає підтримку найвпливовіших осіб і людей старшого віку. Сміливо звертайтеся до них. А також не забувайте, що сьогодні останній день перед молодим Місяцем, коли потрібно прибрати в квартирі, дочистити хвости у справах, викинути непотрібні речі.

Практика дня: порятунок від 8-ми старих речей і предметів дозволяє очистити простір і запустити нові енергії. Якщо немає старого – віддайте те, що не носите сім'ям переселенців. Будьте приємні цьому світу. Звучіть на високих вібраціях.

Ваша Світлана Вольнова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів