"Люди-титани в серцях лишаються": MamaRika та KOLA присвятили українцям щемливий кліп

17 лютого 2023, 10:20

Співачки KOLA та MamaRika презентували спільний кліп на пісню "Люди", присвячену всім українцям, які переживають зараз найважчі миті свого життя.

Розкидані по різних країнах, розлучені на невизначений час, а деякі, на жаль, назавжди, без жодного розуміння, яким буде завтра, але з надпотужною вірою у свою країну та один в одного. Всі ці люди досі залишаються сильними та борються до останнього за своє.

У кліпі використані реальні кадри з війни.

"Ця пісня про людей. Про звичайних українців, які завдяки своїй силі духу, стійкості, перетворилися на титанів. Така непорушна сила може з’явитися тільки тоді, коли ти робиш щось хороше для когось та думаєш не лише про себе. Віддавати й не просити нічого натомість – це рідкість, але зараз вона серед українців зустрічається дуже часто. Я пишаюсь нашими людьми, і дякую всім, хто щодня наближає нас до перемоги, а також тим, кого вже, на жаль, з нами немає, але зробили все, щоб ми, українці, жили у вільній країні!" - прокоментувала прем'єру KOLA.


 
Настя Середа (MamaRika) та Настя Прудіус (KOLA) до річниці повномасштабної війни зняли кліп на пісню "Люди"

"24 лютого буде рівно рік з моменту повномасштабного вторгнення ворога в нашу країну і дев’ять років, як ми відстоюємо свої землі та право на вільне життя. Саме наші люди є найдорожчим скарбом нації, яка щохвилини дає відсіч ворогу і своєю єдністю показує приклад усьому світу. Кожен українець – це велика душа, яка прямо зараз проживає свою історію. Та водночас всі ми, ніби ланцюг, поєднані однією мрією… Мрією, що пронизана кров’ю та сльозами, щоденним героїзмом, титанічною працею, біллю та вірою в перемогу!

Сильні, незламні, справжні, рідні, красиві, працьовиті наші люди, це пісня про вас і для вас. Про кожного, чиє серце б’ється швидше, коли він чує слово "дім". Слухайте серцем", – поділилася MamaRika.

 
У дівчат вийшов проникливий дует

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Справжні військові та робота артилерії: Антитіла презентували кліп, знятий на передовій

"Надію не можна втрачати навіть у найтемніші часи": The Hardkiss присвятили своїм слухачам атмосферний кліп

"Моя найсерйозніша пісня": Дорофєєва у надривному кліпі вивільна емоції грою на барабанах. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів