"Годі мене цькувати": Гвоздьова різко відповіла хейтерам, чому її 2-річний син не з нею

17 лютого 2023, 15:47

Хореографці Ілоні Гвоздьовій урвався терпець через осуд користувачів за те, що її дворічний син перебуває не з нею, а з бабусею і дідусем.

Ілона не втрималася і написала великий пост, у якому пояснила, чому Домінік зараз далеко від своїх батьків.

"Де мій син? Що ти за мати? Чому Домінік не з вами? Як можна лишити дитину на батьків? І багато подібних питань кожного дня отримую в дірект… Відповім один раз особливо зацікавленим і цю тему закрию назавжди, бо вже немає сил і терпіння слухати все це!!!", - заявила Гвоздьова.

 
Дочка Гвоздьової перебуває в Києві з батьками, а син - на заході країни з батьками Ілони

"Якщо ще досі хтось не помітив - в країні війна, Київ, як і багато інших міст, знаходяться під постійною повітряною загрозою і не тільки, чоловік залишився майже без роботи. Попри все це ми вирішили добудовувати наш дім і продовжувати жити. Поки що моя діяльність більш результативна з точки зору фінансів, ніж чоловіка, тому я не можу полишити роботу і просто насолоджуватися виховуванням своїх дітей. Бо сім’я - це не лише про love story, гарні світлини в insta й так далі…", - обурилася Ілона.

 
Зараз Гвоздьова - головна годувальниця в родині

"Адже нікому не цікаво знати про цілодобову тяжку працю, постійні кредити, невдачі, розчарування, борги і все в цьому дусі. Життя у Києві не з дешевих, навчання першої дитини, курси, будування, няні для молодшого, все це дуже дорого коштує і тягнути все не виходить! Дякувати Богу, в мене є такі чудові батьки, які не побоялися в такому віці взяти на себе таку відповідальність та хоча б таким чином допомогти нам і тим самим вберегти сина від психологічного стресу та залякувань!", - зауважила Гвоздьова.

 
Ілону зацькували у мережі через те, що відправила сина до батьків

"Кожин день я бачу мам на дитячих майданчиках із синочками, і сльози на очах та серце крається, що я зараз не поруч із своїм, але розумію, що зараз так, і по-іншому поки не вдається розрулити все це… Тому годі мене цькувати своїми порадами щодо материнства, дивіться за собою, своєю сім’єю і дітьми. Годі приміряти ваше вузьке мислення і шаблони на інші сім’ї. Адже я показую в insti лише 20% свого життя і те, що я вважаю потрібним. Жалітися на долю, страждати і робити із себе жертву не буду, не дочекаєтесь... В мене чудова сім’я, я прекрасна матір і сама буду вирішувати як мені жити", - наголосила танцюристка.

 

Нагадаємо, на початку року Гвоздьова розповідала, що минулий рік сильно вдарив по здоров'ю її чоловіка Івана.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Гвоздьова в ботфортах влаштувала запальний танець біля сходів. ВІДЕО

Гвоздьова з донькою показали запальні викрутаси під музику

Гвоздьова на руках у чоловіка розказала, як бореться зі своїми недоліками

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів