Розквіт жіночої природи, флірт, показуха та провокація : астропрогноз на тиждень від Вольнової

20 лютого 2023, 09:59

Друзі, вітаю вас!

З 20 по 26 лютого на нас чекає найкращий тиждень місяця. Як максимально використовувати кожен день на користь собі, якому знаку зодіаку загрожує втрата репутації та який час найбільш сприятливий для жіночої магії - у нашому гороскопі. 

Понеділок, 20 лютого: як на замовлення починається о 9:05 з чарівного Молодика в ніжному знаку Риб. Рекомендація: в першу годину нового місяця запишіть свої плани до 21 березня. Пишіть чітко та конкретно. Після візуалізуйте з натхненням!

 

Вівторок 21 – планета дій Марс створює навколо себе вихори подій. Спілкуйтесь, домовляйтеся про зустрічі: будьте активні та зосереджені на своїх цілях.

Середа 22 - приступайте до активних дій, до того ж Венера в знаку Овна штовхає людей на сміливі вчинки, одкровення. А ближче до ночі Чорний Місяць починає провокувати людей на показуху. Чим більше людина заявляє – тим більше її Его. Послухаю я, мабуть, цього вечора Арестовича, можливо його знову занесе...

Четвер 23 - Місяць в Овні, знаку сміливців. Дія, дія і лише дія.

 

П'ятниця 24 – на небі Чорний місяць у Венері, планеті краси. Захочеться химерно одягнутися, пофарбувати волосся в кардинальний колір, зробити пірсинг в інтимних місцях і зняти це на відео. Публічні персони, що несуть у світ красу, можуть постати перед шанувальниками не з найкращого боку. Особливо це торкнеться представників знака Лева і тих, хто має цей знак в асценденті. Бережіть свою репутацію: Ліліт цього дня підступна.

Субота та неділя 25, 26 лютого - дні краси та флірту. Місяць у Тельці - зміцнюється волосся. нігті, сяє шкіра обличчя: жіноча природа розквітає і як яскрава квітка привертає увагу. У жінок виникає особливий шарм: зустрічі, спілкування, легкість та флірт вітаються.

 
Трішки флірту ніколи не завадить

Конструктивного тижня, друзі!

Ваша Світлана Вольнова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів