"Заїдали полуницею і шампанським": Ребрик згадала останній мирний день перед війною

22 лютого 2023, 09:45

Наближається річниця початку повномасштабної війни, і кожен українець згадує, якими були його думки та дії в останні спокійні години.

Телеведуча і акторка Лілія Ребрик розказала про насичені дні напередодні трагедії та який смак у неї асоціюється з миром.

"Розбираю по молекулах останні дні перед великою війною. Поринаю у спогади… Гортаю свою ж стрічку, згадую: за 4 дні до - грала "Ін’єкцію безсмертя", за 3 - дублювала мультфільм "Поганці", за 2 дні до (і взагалі весь той тиждень) - була в ефірі "Ранку", за день - знову була на сцені грала комедію…

Що було в ті дні у мене на душі? Страшенна тривога, страх війни, такий неспокій…", - згадала Ребрик.


 

"23 лютого 2022 року я відефірила у "Ранку з Україною". З’їздила обійняти своїх - в ті дні мені особливо міцно хотілося бути поруч, щоб всі - ось тут, на витягнутій руці. А ввечері ми грали "Два анекдота на вечерю". Мене на сцені завжди відпускає: я концентруюсь, розслабляюсь, жену будь-які думки з голови і віддаюсь ролі. А після я сіла в машину, в мене було багато квітів і вже так пахло весною", - розказала Лілія.

 
"Не стану розповідати про найстрашніший день - 24 лютого. За великим рахунком він більш-менш був схожий у кожного українця. І кожному - викарбується в пам’яті назавжди", - запевнила акторка

"Ще допізна обирали меблі для нашого будинку мрії. Нового, який ми купили напередодні… Заїдали полуницею , яку купили взимку в супермаркеті (чомусь так хотілося чогось шкідливого…) і шампанським. Відтепер шампанське і полуниця- для мене смак миру назавжди. Я знаю, як святкуватиму перемогу. Але тоді так тяжко на душі було. І за 5 годин вже почалась велика війна…", - написала телеведуча.

Нагадаємо, нещодвно Ребрик відвідала місто-боєць Миколаїв і розказала, яка атмосфера і бойовий дух панують на півдні України.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Ребрик розказала, яке майно віддала на потреби волонтерів

"Наступна осінь буде мирною": Ребрик з доньками позабавлялися з листям

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів