"Ридала, кричала": Тоня Матвієнко згадала 24 лютого та показала, як прощалася з мамою

22 лютого 2023, 12:15

Напередодні річниці початку повномасштабної війни усі українці, вочевидь, згадують 24 лютого минулого року. Свої емоції, почуття, вчинки.

Хтось панікував і стрімко збирався в дорогу, а хтось упевнено залишився в столиці і пережив найстрашніший перший місяць війни у себе вдома.

Співачка Тоня Матвієнко поїхала з-під Києва 25-го лютого. Своїми спогадами про перші два дні після вторгнення вона поділилася з ТаблоID.

"Пригадую перший день війни зі сльозами на очах. 24 ввечері ми поїхали до маминої знайомої під Київ, де залишилися на ніч. Для мене, як і для багатьох українців, вона була безсонна.


По-перше, від страху перед невідомістю: як будуть розгортатися події, наскільки це все затягнеться, як уберегти дітей. У голову лізла купа думок, я аналізувала кожен із можливих варіантів, що нам робити далі: залишатися тут чи далі рухатися на захід країни. Зрештою, вибрала другий варіант.

На це було декілька аргументів. На той час Житомирська траса вже була пошкоджена. Єдиним варіантом дістатися місця, де не розпочалися бойові дії — дорога через Білу Церкву. Плюс у мене був повний бак — вистачить. І найголовніше, діти там будуть у безпеці. Часу гаяти нема коли.

 
З мамою Ніною Тоня і онучки змогли побачитися лише у травні в Німеччині

На ранок я озвучила свою пропозицію родині. Її підтримали всі, крім мами. Вона рішуче сказала: "Ні, я нікуди не поїду, залишаюся тут". Почувши ці слова, я ридала, кричала… На фото ми прощаємося з мамою, зі страшенно болючими для серця словами "Невже це може бути наша остання зустріч?".

Дякуючи ЗСУ, на щастя, усі рідні та знайомі живі, здорові, чого бажаю і всім українцям. І не забувайте донатити на потреби військових. Це приблизить нашу перемогу! Слава Україні! Слава нації!", - зазначила Тоня.

Як відомо, влітку Матвієнко з донькою Ніною переїхала до Великої Британії, де дівчинки пішла до школи. У серпні Тоня вперше з 24-го лютого приїхала до України.

З чоловіком Арсеном Мірзояном Тоні вдалося побачитися через два місяці після початку повномасштабної війни. Подружжю навіть приписували розлучення, али вони все спростували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Романтика з відрами: Мірзоян і Матвієнко долучилися до приготування 10 тонн олів'є

Матвієнко зворушливо привітала з 7-річчям "дівчисько" від Мірзояна. ФОТО

Матвієнко з мамою та доньками привітали з Різдвом сімейним фото в Яремче

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів