"Багато хто в мене не вірив": Сагайдачна у мінішортах похвалилася нагородою за танці на пілоні

1 березня 2023, 10:51

Зірка серіалу "Кріпосна", 33-річна актриса Анна Сагайдачна виборола свою першу нагороду на змаганнях із танців на пілоні.

Своїм досягненням Аня похвалилася в Instagram та наголосила, що ніколи не займалася ані спортом, ані танцями, а вшколі взагалі була звільнена від уроків фізкультури.

"Це до біса складно! Весь оцей пілонний спорт, але step by step ставати на дрібку сильнішою, витривалішою, гнучкішою, робити вже сьогодні те, що ще вчора не міг- ось це мій особистий кайф💫", - зізналася Сагайдачна.

 
Приклад Сагайдачної доводить, що не варто нікого слухати і ніколи не пізно починати

"Коли більше року назад я почала займатись, тут було багато тих, хто в мене не вірив: хто знецінював мій труд і мої маленькі досягнення, хто називав мене…. багато як називав) А я тільки посміхалась і робила далі свою справу! 25.02.2023 вперше в житті я взяла участь в Чемпіонаті з пілонного спорту в категорії "Pole Art. Amators " (дорослі 18-35 років)... Мене оцінювали найкращі судді! І я виборола своє почесне срібло🥈🏆", - похвалилася акторка.

 
До речі, свої танці Анна використовує не лише для власного кайфу, а й для допомоги ЗСУ

"Я ніколи не займалась гімнастикою, танцями чи якимось видом спорту. В мене все дитинство і всю школу була довідка ВКК - це звільнення від фізри та інших навантажень по стану здоров’я. Знаєте, що мені написала моя мама після виступу?: "Доню, яка ти сильна, який складний виступ, яке в тебе натреноване тіло! І за такий короткий термін! Якби ти з дитинства не була звільнена від спорту, то ти би точно вже була майстром спорту!", - поділилася Аня.

Нагадаємо, якось Сагайдачній склала компанію на пілоні її колега, актриса Наталка Денисенко. Дівчата взяли участь у благодійному тренуванні на пілоні.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів