Основні кити мого буття: Остапчук зізналася, без чого почувається розчавленою і зруйнованою

3 березня 2023, 10:10

Блогерка і нотаріуска Христина Остапчук поділилася зі своїми підписницями черговими одкровеннями про себе.

Цього разу вона назвала основні складові свого життя, які надають їй впевненості і відчуття безпеки.

"Базова безпека та внутрішня опора - основні кити мого буття, на яких я б дуже хотіла впевнено стояти. Моя думка, що якщо жінка не відчуває базову безпеку (наприклад, у стосунках), то вона починає нервувати, панікувати, шукати якісь підступи, ревнувати, з’їдати як себе з середини, так і навколишнє оточення", - зазначила Остапчук.

 
Нещодавно Христина також зізналася, чи готова знову повірити в кохання після того, що з нею відбулося

"Так само і з внутрішньою опорою, особисто я, якщо втрачаю відчуття впевненого стояння на двох своїх ногах (в переносному значенні), то все… я розрушена і розчавлена, а для мене це відчуття є дуже страшним", - зізналася Христина.

"Чому я так багато про це тут говорю? Бо я читаю дірект і бачу ваші повідомлення і вашу розгубленість, як вам бути далі в тих чи інших ситуаціях… А ще я знаю, що таке втратити цей баланс, та по маленьким шматочкам його збирати і відновлювати, саме це тут і транслюю. Не знаю, чи транслюю достатньо зрозуміло, чи ні, та точно знаю, що це відчуття і цей стан - не є фінальним, він є якоюсь певною трансформацією кожного з нас, та новим поглядом на ситуації", - зауважила блогерка.

"А ще знаю, що як би не трухануло мій літак, я вирівняю штурвал 100% і знову наберу висоту, і вам цього від душі бажаю!", - запевнила Остапчук.

Нагадаємо, у перші дні свого перебування на Мальдівах Христина інтригувала тим, хто її фотографує. Але потім розсекретила автора свого мальдівського контенту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Де не чекаєш - можеш отримати більше": Остапчук натякнула на побачення. ФОТО

Колишня Остапчука у Марбельї сформулювала, хто заважає її посмішці та легкості

Остапчук у джинсах і спортивному ліфі показала живіт та пораділа новому дню

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів