"Винна тобі останній рік": Джамала привітала свого "мотиватора" з 5-річчям. Зворушливе ВІДЕО

27 березня 2023, 13:00

Співачка Джамала, яка виховує двох синів: Селіма-Ремзі і Еміра-Рахмана, 27-го березня святкує день народження старшого Еміра.

У мережі вона написала теплі слова привітання і показала шлях дорослішання і теплі спогади малого.

"Мені здається, я любила тебе завжди! Навіть до твоєї появи. Вже 5! Як? З твоїм Днем народження! Коли ти народився, зрозуміла, як виглядає абсолютна любов! І не уявляю своє життя без тебе.

Якщо б в мене запитали, як виглядає 100% щастя – я би показала це відео. Спочатку в мене було 10 годин спогадів у цих відео. Тоді година, яку я ледь зібрала в 5 хвилин! Поки це все монтувала, я зрозуміла, що винна тобі останній рік…", - написала Джамала.


 
На знімку маленький Емір

"Так, він не схожий на твої перші чотири… Так, мало мене в ньому було. Знай, це не з моєї провини. А те, як ти показав себе під час нашого важкого шляху, після початку великої війни, назавжди залишиться у моїй пам‘яті. Ти найхоробріший та найрозумніший хлопчик! Але, де б я не була, і що б я не робила – завжди тримаю твою посмішку перед собою", - запевнила співачка.

 
"Ти мій мотиватор бути кращою і перемогти! Перемогти в усіх сенсах. Хочу, щоб ти був найщасливішим. Як і всі діти, які вже знають слово "війна" і говорять про свій дім щодня", - адресувала виконавиця теплі слова старшому синові
 
Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Jamala (@jamalajaaa)

Нагадаємо, за 4 дні після початку війни Джамала вивезла своїх дітей з Києва. Довгий час хлопці перебували у Туреччині разом із сестрою Джамали.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Відчуття з минулого життя": Джамала вперше за війну погуляла з синами у Стамбулі

Джамала в синьо-жовтій сукні повальсувала на польському ТБ і пояснила, чому погодилася на Танці

"Сумую щодня": Джамала показала пухнастого члена сім'ї та закликала допомогти тваринам

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів