Румер Вілліс оголила вагітний живіт та сподівається народити дурбецала

6 квітня 2023, 13:00

Старша донька Демі Мур та Брюса Вілліса, Румер, яка незабаром зробить їх бабусею і дідусем, сподівається, що її первісток успадкує одну характерну рису - буде таким самим чудилом і дурбецалом, як уся його велика родина.

Про це 34-річна Румер розказала People, чуттєво попозувавши для бренду одягу Naked Cashmer, із яким саме утнула колаборацію. Це буде капсульна колекція речей для мам та новонароджених.

На запитання, хлопчик у неї буде чи дівчинка, Румер відповіла, що це сюрприз. Вони з партнером, Дереком Річардом Томасом уже підібрали декілька варіантів імені, і це буде дещо цікаве та унікальне.

"Це так весело - привести першого онука у родину, особливо тому, що ми зараз - така велика група. Бо моїй найменшій сестрі 8, у нас уже деякий час не було в родині малесенької дитинки. Мої сестри постійно кажуть: "Не можу дочекатися, щоби взяти його ніжку в рота чи просто погратися з ним." Я дуже вдячна, що настільки близька з моєю родиною та можу розраховувати на їхню підтримку", - поділилася Вілліс.

 
34-річна Румер скоро стане мамою
фото з instagram вілліс

"Ми такі дурбецала, всі ми, просто чудили. Ми - родина чудил, і я це обожнюю. Я дуже сподіваюся, що це проявиться в дитині, це шалапутство і дурбецальність. Гадаю, в моєї мами це було. В мого тата це було. Мої сестри... Це моє улюблене. Реготати з моєю родиною. У мене божевільний сміх, і в мого партнера так само, тож це, мабуть, найцікавіше, почути, як він (сміх дитини) звучатиме", - зізналася Румер.

Зі слів Вілліс, коли дитина з'явиться на світ, вона найбільше сумуватиме за "дискотекою", яку маля влаштовувати в її животі щовечора о восьмій. Народжувати Румер планує природним шляхом та без медикаментів, як свого часу її мама Демі.

 
Дочка акторів сподівається, що маля успадкує сімейну веселу і шалапутну вдачу

Як відомо Мур-Вілліс - прекрасний взірець "змішаної родини", адже і в спільних дочок зіркового експодружжя, і в самої Демі чудові стосунки з нинішньою дружиною Брюса, Еммою і їхніми доньками.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Брюсу Віллісу 68: близькі кінозірки поділилися щемливими фото та відео з ним

"Це так тупо": дружина Вілліса відреагувала на нові чутки про Демі Мур

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів