"Про тих, хто не з нами": вагітна Тарабарова і Козловський в ліричній пісні вшанували вічну пам'ять загиблих героїв

14 квітня 2023, 12:00

Співаки Віталій Козловський і Світлана Тарабарова випустили пісню в пам’ять полеглих воїнів.

Робота "Струни" - вічна пам‘ять тим, хто назавжди залишився стояти за правду та за рідну землю - героям, які полягли на війні.

"Нещодавно я повернувся з Донбасу вражений тим, якими надлюдськими зусиллями наші воїни виборюють кожен міліметр нашої землі. Якою дорогою ціною дістається справедливість. Ця ціна - життя наших людей. І розуміючи це, ми просто не маємо права жити так, ніби війни немає, не маємо сваритися, скаржитися.

Тільки об’єднуватися, допомагати, донатити, робити все, що в наших силах та наближати перемогу на своєму фронті в тому числі! Кожне слово пісні по-особливому проживається та глибоко осмислюється в ці дні, зважаючи на надлюдську жорстокість ворога по відношенню до українців, до воїнів, до полонених...", - наголосив Козловський.


 

"Віталій зателефонував і запропонував заспівати в дуеті. Надіслав пісню. Я послухала… Заплакала і без вагань погодилася. Вона присвячена нашим захисникам. У мене, як і в більшості людей, є номери телефонів, із яких ніколи не напишуть, на які я ніколи не подзвоню. Але видалити їх із пам’яті - рука не підіймається. На жаль, маємо зараз дві погані тенденції: втома від війни у містах, далеких від фронту, та засилля "шароварщини", "байрактарщини" серед сучасних пісень.

І саме в цей момент так важливо нагадувати людям, що, по-перше, війна ще не закінчилася. По-друге, якою ціною дістається нам наша майбутня Перемога", - запевнила співачка.

 
Зйомка відео припала на останній місяць вагітності Світлани. Кадри, відзняті у весняний, проте холодний день із мокрим снігом точно передають стан душі. Адже місце, до якого приходять артисти наприкінці відео, уособлює собою найбільший наш біль сьогодні

Нагадаємо, у лютому гурт Антитіла презентували відеокліп на пісню "Фортеця Бахмут", де акторами є справжні військові, а під час зйомок велася робота артилерії.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Геть з України, москаль нєкрасівий": Зеленський, Кім та Арестович дали прочухана росіянам у кліпі Jerry Heil

Maneskin випустили потужний кліп на підтримку України. ВІДЕО

"Про життя між "до" і "після": Kazka представила кліп-хроніку війни в Україні. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів