"Випадкових імен нема": креативний директор Євробачення Нєнов повідомив, чи виступатиме Руслана у фіналі конкурсу

3 травня 2023, 14:15

Креативний директор Євробачення від України Герман Нєнов розказав про останні новини навколо пісенного конкурсу у Ліверпулі.

В інтерв'ю для kp.ua він також пояснив вибір артистів для виступу, зокрема прокоментував скандал навколо співачки Руслани.

"Так, я маю відношення до вибору артистів. Спочатку ми з "Суспільним" разом генерували цей список імен, орієнтуючись на мої ідеї по різних інтеграціях України в шоу, а після того - пропонували команді BBC і обговорювали з ними. У нас було багато дискусій всередині команди, щоб була почута думка кожного. Я писав про це розгорнутий пост у соціальних мережах, де пояснював своє рішення відносно кожного з цих артистів. Випадкових імен там немає", - запевнив креативний директор.

 
Цього року режисером Євробачення від України є кліпмейкер Герман Нєнов

Як відомо, ще на початку підготовки в ефірі "Суспільне. Культура" Нєнов зазначив, що глядачі не побачать на сцені Євробачення артистів, з якими він працював, зокрема, ні Олі Полякової, ні Насті Каменських, через конфлікт інтересів. Однак артистка Тіна Кароль, з якою працював Герман, з'явиться на сцені заходу.

"На відміну від Насті і Олі, з якими ми тісно працюємо роками, Тіна Кароль ніколи не була прямим замовником моїх робіт, моїм прямим клієнтом. Я ставив Тіні декілька номерів в рамках шоу "Привіт, 20-ті", але там замовником був канал "Україна", та і в цьому шоу був задіяний майже увесь наш український шоу-бізнес. До речі, The Hardkiss та Вєрка Сердючка там теж були.

І я ж тоді не мав на увазі, що я категорично і радикально не хочу бачити на сцені нікого, з ким колись співпрацював. Я мав на увазі, що братиму артистів для шоу не за принципом особистих симпатій, а за певними концепціями. Адже наша мета - показати європейському глядачу музичний портрет сучасної України і усю багатогранність нашої музичної культури", - зазначив він.

 

Прокоментував Герман і участь переможниці Євробачення-2023 співачки Руслани, навколо якої останніми тижнями розгорнулося чимало суперечок.

"Руслана буде проявлена в рамках шоу, зокрема, і в гранд-фіналі. Вона з’явиться в одному з номерів з дуже особливою місією і символізмом. Перша перемога Руслани для України неодмінно буде вшанована. В нашій країні майже кожний представник Євробачення, який увійшов у Топ-10, достойний того, щоб стояти на сцені у цьому році.

Ми обирали артистів, які виступають у півфіналах та фіналі "Євробачення", не за принципом особистих симпатій, а за концептуальністю конкретно цьогорічного шоу", - пояснив Нєнов.

 

Нагадаємо, після того, як було оголошено повний список українських артистів, які виступатимуть на сцені Євробачення-2004, у мережі обурилися відсутністю там співачки Руслани.

Згодом сама артистка прокоментувала, що думає з цього приводу, та порадилася з фанатами, що робити в цій ситуації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів