Байкову у патріотичному луці з "посланням" путіну попросили піти з хідника в Каннах

27 травня 2023, 12:03

Українська модель Аліна Байкова не боїться порушувати правила, коли йдеться про відстоювання її громадянської позиції.

Манекенниця, яка раніше неодноразово з’являлася на публіці у луці з меседжем, адресованому путіну піти слідом за кораблем, вийшла на хідник Каннського кінофестивалю в патріотичному образі.

 
Байкова відстоює свою громадянську позицію навіть на хіднику Каннського кінофестивалю
фото getty images

У своєму Instagram модель розповіла, якою була реакція охорони на її вчинок, та закликала світову спільноту не забувати про війну.


"Ось вам докази "справжньої підтримки України". Мене затримали і попросили піти з хідника Каннського кінофестивалю, адже вони не хочуть вдаватися до політики. Вони б дозволили мені бути на доріжці, якби я не розкривала тренч", – йдеться в дописі Байкової.

 

"Так, я і мої люди також хочемо продовжувати жити наші класні життя, але ми не можемо. Наше життя в нас забрали. Росіяни вбивають моїх людей кожного дня. За що? Росіяни святкують "звільнення" Бахмута (погугліть це місто) але вони вбили і знищили його повністю…", – продовжила Аліна.

 
Модель в синьо-жовтому

"Ви думаєте, українці не втомилися від війни так само, як ви втомилися про неї слухати? І відповім на питання "Чому війни в інших країнах не отримують стільки уваги?". Бо ми кричимо про це на кожному кроці, як тільки є можливість. І наш президент у центрі новин кожного дня, аби люди не забували, що війна триває і її треба закінчити… Ми не зупинимось поки вони не лишуть нас у спокої!", – підсумувала Байкова.

Нагадаємо, минулого року Байкова пронесла на хідник прапор України попри заборону організаторів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Байкова на кінофесті вигуляла прозору сукню українського бренду і пояснила, чому обрала червоний

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів