"Важливіше за фігуру": Каменських розказала, чому не поспішає худнути та що обирає замість спортзалу

2 червня 2023, 11:20

Співачка Настя Каменських неодноразово відкрито розповідала про свої стосунки зі спортом та спроби схуднути.

Водночас нині, коли через війну стрес став постійним супутником українців, артистка обирає піклуватися про ментальне здоров’я, а не фігуру.

Детальніше про це вона розповіла в інтерв’ю ТСН.

"Останнім часом я почала займатись своїм ментальним здоров'ям і для мене це важливіше за фігуру. Так, я дійсно трохи набрала. Раніше мене б це парило, але зараз – ні. Бо зараз є більш важливі питання. Зараз все, що раніше здавалось важливим, в один момент втратило сенс", – сказала вона.


 
Артистка обирає піклуватися про ментальне здоров'я
фото з instagram Насті Каменських

"Але я дивлюсь в дзеркало і розумію, що навіть зараз я собі подобаюсь і розумію, що мабуть зараз такий час. Так моє тіло реагує на всі події, які відбуваються довкола мене. Бо додаткові (я спеціально не кажу "зайві"!) кілограми – це не завжди про купу солодощів о десятій годині вечора.

Іноді тіло так реагує на стрес, хвилювання і переживання. Не забуваємо про гормони і обмін речовин, адже у нас вже довгий час гормон стресу на піковому рівні. Варто трошки заспокоїтись – знову ракети чи ще якісь жахливі події. Всі ці масштабні атаки, що казати про нещодавні травневі нальоти. Наче страшно, але в той же час думаєш – буде як буде…

Тому, якщо в такий час ти почнеш категорично обмежувати себе в їжі і на останньому диханні "пахати" в спортзалі, то цей стрес стане ще більшим. Багато жінок розуміють, про що я", – додала артистка.

 
Зірка проти виснажливих тренувань на тлі стерсу

"Коли прийде час і якщо мені це потрібно буде, я обов'язково поверну собі форму. Тому що прекрасно знаю, як це зробити. Я вже багато разів через це проходила. І для мене це не є проблемою. Але зараз я приймаю себе такою, якою я є", – поділилася виконавиця.

Співачка розповіла, що замість виснажливих тренувань у спортзалі в її арсеналі тепер медитації та йога.

"Зараз я дуже сильно полюбила займатися йогою та медитаціями. Намагаюся усе робити через любов до себе, а не через виснажливі тренування. Відчувати запити свого тіла і дбати про нього. А швидко втратити вагу – це дуже часто не про любов до свого тіла, а про знущання з нього.

Звісно я знаю деякі такі способи і раніше сама до них вдавалася. Але я точно нікому не радитиму їх зараз! Краще любити і приймати себе і своє тіло в будь-якій вазі! І краще працювати з психологом, а не сидіти на дієтах, бо якщо почати наводити лад в своїй голові, тіло само відреагує і почне приймати необхідну форму", – підсумувала Каменських.

Нагадаємо, раніше Настя демонструвала своє ранкове тренування на свіжому повітрі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Коли здається, що темрява заполонила все": Каменських без мейкапу поміркувала про перемогу над болем і страхом

"Вирішила не ґвалтувати себе": Каменських зізналася, чи задоволена своєю фігурою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів