"Справжній екоцид у 21-му столітті": Осадча, Потап, Астаф'єва та інші про підрив росіянами дамби ГЕС і цинічний твіт ООН

6 червня 2023, 12:03

В ніч на 6-те червня росіяни підірвали дамбу Каховської ГЕС. Це спричинило затоплення низки населених пунктів на Херсонщині. Вода продовжує прибувати. Триває евакуація жителів.

Водночас, поки в Україні намагаються врятувати місцевих людей і тварин, ООН у своєму Twitter присвятила допис Дню російської мови.

Черговий терористичний акт росії, а також цинічний вчинок Організації Об’єднаних Націй спричинили шквал обурення й критики у соцмережах.

Серед відомих українців відреагували, зокрема, телеведучі Юрій Горбунов та Катерина Осадча, Леся Нікітюк, шефкухар Ектор Хіменес-Браво, артистка Даша Астаф'єва та інші.


"Ще один жахливий меседж людям усього світу. Російська армія підірвала Каховську ГЕС вночі. Ще один жахливий злочин, що скоїла росія. Вода піднімається швидко... Приблизно 16 тисяч людей у зоні ризику. Це – терор, злочин проти населення, екології та всього світу", – написала Осадча у дописі.

 
Катерина Осадча запостила допис англійською для своєї іноземної аудиторії

Телеведучий Юрій Горбунов наголосив на обурливому вчинку ООН на тлі екоциду, що рф вчинила на Херсонщині.

 
Ведучий нагадує, що поки росіяни нищать екосистему України та, власне, самих українців ООН дозволяє собі пости в соцмережах про російську мову
 
Даша Астаф'єва чітко сформувала меседж від українців

Шефкухар й телеведучий Ектор Хіменес-Браво обурюється вчинку ООН та справедливо формулює запитання до організації та всього світу.

 
І справді, ООН?
 
Блогерка Раміна Есхакзай також обурилася цинічному вчинку ООН

"Я думав, гірше, ніж вбивати дітей та ґвалтувати наших жінок, тероризувати наш народ неможливо. Але ви, нелюди, почали нищити нашу землю і природу. Я впевнений, що ви вже програли... Україна була до рашки, буде і після. Ця заможна, багатостраждальна земля відновиться, а народ відбудує і поверне все, що ви в нас забрали", – написав музичний продюсер Потап.

 

"І знову побажаю всім на болотах горіти в пекельному вогні. Людські життя, домівки, реліктові рослини та тварини, яких зберігали в Херсонських плавнях – все це немає нікого значення для русні. Все що вміс росія – нищити, ґвалтувати, вбивати", – написала телеведуча Леся Нікітюк.

 

Блогерка Монро також висловила обурення й вкотре підкреслила відомий всім факт.

 

Співачка Настя Приходько показала кадри евакуації людей на Херсонщині.

 

ОНОВЛЮЄТЬСЯ…

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Війна не вибирає": Осадча, Єфросиніна, Ребрик та інші зірки відреагували на обстріл Києва у День захисту дітей

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів