Michelle Andrade у новому кліпі показала мотоекстрім та заспівала з дірою в грудях. ВІДЕО

14 червня 2023, 16:45

Співачка Michelle Andrade та саундпродюсер NIKITAIDISYUDA представили кліп на пісню "Na Samoti".

У відео Мішель їздить на мотоциклі під дощем нічним містом. Під час подорожі трапляється драматична аварія, а в серці Мішель утворюється дірка, яка має символічний зміст.

""Na Samoti" народилась у той період, коли я зрозуміла, що твої люди завжди з тобою. Ти можеш поділитися про свій біль, і для тебе завжди знайдуться ті самі слова підтримки, ті самі теплі обійми, той самий теплий погляд і гаряче серце, яке готове вислухати тебе, без осуду, без оцінки", - розповіла співачка.

 

Аварія стає метафорою життєвих перешкод та негараздів, які можуть пошкодити душу. Дірка в серці Мішель символізує порожнечу, втрату та біль, які виникають внаслідок негативних подій. Проте, через неї пробивається промінь світла, що вказує на те, що навіть у найтемніші часи є можливість знайти світло й надію.

Це символ внутрішньої перебудови, самопізнання та зростання. Мішель показує, що через подолання випробувань та прийняття себе такими, якими ми є, можна знайти нову силу та злагоду.

 
 

Нагадаємо, раніше Андраде поділилася власними рецептами відновлення емоційного стану та боротьби з тривожністю. Зокрема, для артистки дуже важливий час для себе та фізичні навантаження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Було важко": Андраде розказала про розрив з коханим та життя в новій країні

Мішель Андраде зробилася білявкою і томно поспівала у кріслі. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів