"Вони справді старалися": оточення Спеллінг та МакДермотта шоковане звісткою про їхній розрив після 18 років шлюбу

20 червня 2023, 13:30

Американська акторка Торі Спеллінг та її (поки що) чоловік Дін МакДермотт не коментують заяви про розлучення, яка днями було з'явилася в його Instagram, а потім зникла. Що то було - загадка навіть для оточення подружжя, якому здавалося, що багатодітним батькам останнім часом вдалося налагодити стосунки.

Про це розповіли джерела People.

"Їхні друзі роками спостерігали їхні злети та падіння, але в останні місяці справді здавалося, що між ними злагода. Це ніби грім посеред ясного неба", - поділився інформатор.

 
50-річна Торі та 56-річний Дін поки роз'яснили, розлучаються вони або ні
фото getty images

"Якби це сталося рік тому, це було би очікувано, бо між ними все було жахливо. Звісно, у них досі є незгоди і не завжди вони знаходять спільну мову, але в останні шість місяців, здавалося, між ними все добре", - зізнався інформатор, наближений до Торі і Діна.

"Вони справді старалися в останні місяці, та здавалося, токсичності поменшало. Вони докладали зусиль, щоби зробити особливими свята і визначні дати, були набагато більше на одній хвилі. Порівняно з останніми кількома роками це було небо і земля", - запевнив інший співрозмовник видання.

Як відомо, Торі та Дін виховують п'ятьох спільних дітей. Нагадаємо, чоловік неодноразово зраджував акторку. Вона ж вважала, що про недодавала йому сексу.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

18 років шлюбу, 5 дітей: чоловік Спеллінг заявив, що розлучається з нею

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів