Кароль у Ватикані зустрілася з Папою Римським. ФОТО

24 червня 2023, 09:05

Співачка Тіна Кароль відвідала Ватикан, де зустрілася з Папою Римським Франциском. Аудієнція відбулася у Сикстинській капелі.

Артистка передала понтифіку оригінал щоденника хлопчика з Маріуполя Єгора Кравцова, який вів його у підвалі свого дому, ховаючись від обстрілів росіян.

 
Тіну було вдостоєно аудієнції в Папи

"Я передала Його Святості Папі Франциску оригінал щоденника українського хлопчика Єгора, в якому немає дитячих мрій, бо мрія вижити, про яку він пише, не може вважатися дитячою", - поділилася Кароль у Facebook.


 
Зірка передала йому щоденник Єгора з Маріуполя. Хлопчику було 9, коли він місяць провів у підвалі, ховаючись від обстрілів російських загарбників

"Щемливі рядки, де Єгор нотує, що в нього "сьогодні померли 2 собаки, бабуся Галя й улюблене місто Маріуполь" - паралізують своєю трагічністю. Єгор молився, якщо його сім'ї доведеться померти, то хай разом з ним, щоб він не залишився сам. Те, що щоденник Єгора відтепер у Ватикані - це винятковий момент істини. Цей щоденник, як послання до Бога, уособлює в собі не тільки біль, він уособлює у собі відвагу цілого покоління дітей, які сьогодні переживають війну проти України. Моя зброя - це слово, а мої обладунки - це вчинки. Я щиро вірю, що український народ та його діти доведуть безправність зла. Слава Україні!", - додала зірка.

 
Кароль на зустрічі була в лаконічному total black. На шиї в артистки намисто від українського бренду KISUMI
 

Варто зазначити, що рішення співачки віддати Папі оригінал записів Єгора декому з користувачів мережі видалося неправильним. Адже щоденник міг би стати цінним експонатом музею або лотом благодійного аукціону. У Insta-сторіс зірка пояснила, що саме так і буде зроблено, але продадуть уже оцифровану версію.

 

Як відомо, Тіна Кароль не одноразово цитувала рядки зі щоденника Єгора прямо зі сцени під час своїх благодійних концертів на підтримку України. Дізнавшись згодом, що Єгор та йога мати з сестрою живі і їм вдалося врятуватися від російського ворога, співачка віднайшла родину й подарувала їм квартиру в Івано-Франківську.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Акули в небі, мед у волоссі та Тіна в ковдрі під мостом: Кароль випустила кліп на авторську двомовну пісню

"Непохитна ненька": Кароль у Берліні заспівала хіт "Forever Young" з українськими словами. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів