Роналду на лакшері-відпочинку засвітив м'язистий торс та нафарбовані нігті на ногах

27 червня 2023, 14:00

Португальський футболіст Кріштіану Роналду, який проводить канікули з нареченою Джорджиною Родрігес, дітьми та друзями, має більше часу і натхнення постити в Instagram. Він поділився черговою порцією світлин із яхти, і підписники звернули увагу на цікаву деталь.

Нігті на ногах 38-річного спортсмена пофарбовані чорним лаком.

 
Роналду засвітив чорний педикюр
фото з instagram роналду

Щоправда, цілком імовірно, що річ тут не в естетиці та не у вподобаннях Кріштіану. Як пише The Daily Mail, інформатор Bild у спортивних колах свого часу розказував, що чимало чоловіків, які змушені проводити години в нагрітому та спітнілому спортивному взутті, вдаються до цього лайфкаку, захищаючись від грибка та інфекцій.

 
Спортсмен релаксує на яхті

Сам Роналду вже й раніше показувався з лаком на нігтях, коли постив фото себе в сауні тощо, але не пояснював, чому так робить.

 

Нагадаємо, ходили чутки про нетрадиційну орієнтацію Кріштіану Роналду. А в 2016-му році спортсмен і сам на емоціях бовкнув, що він "п*дарас, зате з купою бабла".

 
Джорджина теж постить фотографії з відпочинку
фото з instagram родрігес
 
"Русалка на мілині", - підписала ці світлини красуня
 
Наречена Кріштіану купається в прикрасах
 
 
Ми вже знаємо, чиї це ноги праворуч

Як відомо, до зустрічі з Джорджиною, яка подарувала йому двох доньок та стала хорошою прийомною мамою для решти нащадків, Кріштіану крутив романи з різними кралями, не приховуючи, що інколи має по декілька коханок одночасно.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Гола-боса не лишиться: ЗМІ вивідали, що отримає наречена Роналду в разі їхнього розриву

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів