"Нація непохитної віри": Нікітюк та Сумська у вишиванках, "вільна" Цибульська і Каменських на тлі Києва привітали із Днем Конституції

28 червня 2023, 13:00

28-го червня в Україні відзначають День Конституції – свято, яке через війну набуло особливого значення.

У цей день 1996-го року ухваленням Конституції було закріплено, зокрема, суверенітет і територіальну цілісність нашої країни, які нині ми відстоюємо та виборюємо ціною власних життів.

Чимало відомих українців у такий день висловилися у соцмережах. Одним з перших із Днем Конституції привітав президент Володимир Зеленський. У спільному дописі з ініціативою UNITED24 він наголосив, що українці, як ніхто знають ціну незалежності і суверенітету своєї країни.

"Конституції сьогодні виповнюється 27 років. Записані у ній в 1996 році слова перестали бути історією – вони стали для українців по-справжньому життєвими і нагальними: слова про право на життя і свободу, честь і гідність, про ціну нашої землі. Уже нікому в країні не треба пояснювати значення слова "суверенна". Жоден українець більше ніколи не сприйматиме закарбовані в ній права та свободи як щось дане нам зверху. Вони сьогодні виборюються у важкій боротьбі самопожертвою та життями. Наша Україна. Суверенна. Незалежна. Демократична. Правова. Була, є і буде. Слава Україні!", – йдеться в дописі.

Також до привітань долучився мер Києва Віталій Кличко. У своєму дописі в Telegram він нагадав, що в Україні, на відміну від росії, панує верховенство права.

Співачка Настя Каменських у дописі в Instagram привітала своїх підписників та наголосила, що саме завдяки Конституції ми маємо право на розвиток культури та мистецтва.

"Вона гарантує нам права та свободи, які ми цінуємо та захищаємо. Вона символізує нашу незалежність, нашу волю та нашу єдність... Життя, здоров'я, честь, гідність, недоторканність та безпека кожної людини, мають для нас надзвичайне значення. Тому щоденно ми відстоюємо ці цінності, які ворог намагається порушити", – йдеться у її привітанні.

 
фото з instagram насті Каменських

Телеведуча Леся Нікітюк показалася у вишиванці та подякувала нашим воїнам.

"Я вітаю з цим святом кожного українця! Ми всі разом, ми всі боремось, ми всі віримо в Перемогу! Я не перестану дякувати нашим Силам Оборони! Дякую вам, мужні сини і доньки України! Слава Україні", – написала вона.

 
фото з instagram лесі нікітюк

Актриса Наталка Денисенко теж вбралася у патріотичне та закликала у цей день (а взагалі, не лише сьогодні - ред.) навчати історії України підростаюче покоління.

"День Конституції – той день коли для нас вибороли суверенність, свободу, цінність по повному праву, задокументовано. Зараз такий час, що хочеться за кожне таке свято чіплятися, як за соломинку і говорити про нього, і дякувати! Бо нічого ціннішого ніж наша земля, ніж наш дім не може бути. Читайте сьогодні історію, як це було, і переказуйте діткам. Слава Україні", – написала акторка.

 
фото з instagram Наталки Денисенко

Також до привітань долучилася співачка Оля Цибульська. Вона реторичним дописом нагадала, що українці від народження вільні.

"Де ти народився/народилася? Моя вільна, незалежна, рідна і єдина. Із Днем Конституції!", – йдеться в її дописі.

 
фото з instagram олі Цибульської

Співачка Alyosha приєдналася до привітань. У дописі вона побажаал кожному українцю, аби наші права завжди дотримувались.

"Конституція – це права і свободи людини. Те, за що ми боролися і те, за що боремося зараз. І зараз нашу Конституцію, наші права і волю ми відстоюємо так, що про це чує весь світ. Напевно, це є головним пунктом в житті кожного з нас, тому що ми в праві відстоювати свою волю, сказати своє слово і захищати себе так, як ми вважаємо за потрібне. Нехай право людини на людяність, по відношенню до неї, завжди буде в силі. Із Днем Конституції, друзі. Тримаймося, наша перемога, це наша воля. Це наше право за Конституцією", – написала вона.

 
фото з instagram alyosha

Актриса Ольга Сумська проілюструвала привітання світлиною у вишиванці.

"Із Днем Конституції! Наша рідна країна, понівечена, зранена та все ж сильна і незламна, суверенна і демократична! Віримо всім серцем в наших захисників, у наших мужніх воїнів, кожен – Герой на всі часи! Саме в них вся правда і честь держави! Саме вони виборюють свободу", – написала вона.

 
фото з instagram ольги сумської

Блогерка Раміна Есхакзай доєдналася до привітань та нагадала окупантам, що нема такого куточка, де б наші воїни їх не дістали.

"Сьогодні ми всі боремося за наші права та свободи. Країна агресор хоче знищити нашу Конституцію та державність. Цим фото я хочу нагадати росіянам про те, що немає жодного місця на землі, де наші воїни не дістануть їх. Навіть якщо це 17 гектарів землі, які знаходяться в 37 кілометрах від суші. Хрін вам, а не наше право та свобода бути вільною сильною європейською державою", – написала вона.

 
фото з instagram Раміни Есхакзай

Хореографка Олена Шоптенко у своєму дописі в Instagram подякувала всім, хто наближає нас до перемоги.

"Із Днем Конституції, українці. Наша сила, незламність та основи, за які ми боремось, не тільки на папері, а і у наших серцях. Пишаюсь, захоплююсь та безмежно дякую усім, хто захищає та наближає нас до перемоги", – написала вона.

 
фото з instagram олени Шоптенко

Співачка Ірина Федишин запостила світлину з сином і лаконічно привітала з Днем Конституції.

 
фото з instagram Ірини Федишин

Співаки Михайло Хома і Олександр Пономарьов, а також телеведучий Юрій Горбунов також привітали українців з Днем Конституції. Вони записали відеозвернення, де процитували одну зі своїх патріотичних пісень.

ОНОВЛЮЄТЬСЯ...

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів