"Витрачатиме на пластичні операції і фітнестренера": Костнер збирається платити вдвічі менше аліментів, ніж хоче ексдружина

30 червня 2023, 18:45

Американський актор Кевін Костнер, який нині розлучається з дружиною Крістін Баумгартнер після 18 років шлюбу, може залишитися ні з чим.

Як повідомляє US Weekly, зірка не має змоги виплачувати заявлені Крістін аліменти у розмірі 248 тисяч доларів. Адже, коли він покинув культовий серіал "Єлоустоун", його заробітки суттєво знизилися.

"Я зароблю цього року значно менше ніж у 2022-му. Все тому, що моїм основним джерелом доходу тоді був "Єлоустоун", до якого я більше не маю стосунку", – сказав він.

 
Костнер заявляє, що його дохід цього року буде значно меншим, ніж попереднього
фото getty images

Цікаво, що раніше подейкували, ніби подружжя розійшлося саме через участь актора у серіалі. Мовляв, напружений графік "пробив діру у сімейному житті" актора та його дружини.

Водночас, зі свого боку, Костнер стверджує, що вимоги колишньої "сильно завищені та необгрунтовані".

Як зазначає People, у судових документах йдеться, що, відповідно до акторового заробітку, той готовий виплачувати суму близько 124 тисяч доларів.

 
фото getty images

Також представники Костнера заявили, що більшу частину з 250-ти тисяч Крістін нібито планує витрачати на себе.

"Крістін 60% суми направить на такі речі, як приватний тренер, власні витрати по кредитній картці, а також пластичні операції, а вже потім решту на потреби дітей", – йдеться у документах.

Нагадаємо, ходили чутки, що Костнер не хотів розлучатися з дружиною. Однак, коли почалася судова тяганина, актор вирішив виселити колишню з їхнього спільного будинку через суд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Повідомив дітям про розлучення через Zoom: дружина Костнера звернулася до суду та визначила суму аліментів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів