"У нас чудо": ексдепутатка Заліщук стала мамою вперше та оголосила ім'я сина

13 липня 2023, 20:51

Колишня депутатка Світлана Заліщук оголосила радісну новину. Вони з чоловіком, королівським адвокатом Вейном Джордашом стали батьками.

У подружжя народився синочок, якого вони назвали Савою - як прапрадідуся Світлани по татовій лінії.

У своєму Facebook 40-річна мама показала фото з чоловіком і сином у дитячому візочку на Софійській площі в Києві та поділилася подробицями свого щастя.

"У нас радість. Ні, навіть не так, у нас чудо - син. Назвали Сава. Як прапрадідуся по татовій лінії. Мене запитують з однією чи двома ʼвʼ імʼя. Мені подобається з одним, так, як його писала бабуся в своєму щоденнику. А ще Григорій Савович, до речі, Сковорода, теж з одним в українській мові. Бабуся мені розповідала, що Савину родину називали лелеками, бо були довгоногі й довгорукі. Най буде… ", - зазначила Заліщук.


 
Заліщук нині є позаштатною радницею Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, а Джордаш - королівський адвокат, юрист із багаторічним стажем, який займається міжнародним гуманітарним правом, тобто захистом цивільних у війнах. З 2015-го він допомагає Україні розслідувати злочини російських окупантів

"Ми довго чекали на це маленьке чудо. Зізнаюся, воно далося мені нелегко (дорогі мами, ви - героїні, кожна хто виносила й народила. Особливо ті, в кого складні вагітності/пологи. Особливо під час війни. Дивлюся на кожну з вас іншими очима після свого досвіду).

Звісно, всі труднощі швидко забуваються. Памʼять схильна колекціонувати радість. Велика їй вдячність за це. А ще, звичайно, постійно думаю про вдячність ЗСУ і силам ППО. Які дозволили виносити і народити дитину вдома. Дорогий синочку, мирного тобі і щасливого життя у вільній відбудованій Україні", - написала Світлана.

Нагадаємо, Заліщук і Джордаш одружилися у липні 2018-го в Києві. Вейн на 12 років старший за Світлану.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Депутатка Заліщук показала квартиру та розповіла, як живе на 12 тисяч

Депутатка Заліщук похвалилася спортивним досягненням догори дригом

Заліщук із ногами на плечах розказала, що найбільше любить у йозі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів