Страждала місяцями, та не йшла до лікаря: оприлюднено шокуючу причину смерті Лізи Марі Преслі

14 липня 2023, 12:30

Причиною смерті американської співачки та авторки пісень Лізи Марі Преслі стало ускладнення від операції зі зменшення шлунку, яку їй зробили декілька років тому. Офіційні результати розтину тіла покійної було оприлюднено 13-го липня.

Про це пишуть People і TMZ.

 
Преслі пішла з життя у віці 54 років
фото getty images

Як показала аутопсія, Ліза Марі померла від непрохідності тонкого кишківника. Такий симптом як постійне здуття, з'явився в неї ще кілька років тому. В останні ж місяці зірку мучили болі, її лихоманило і нудило. Але за медичною допомогою дочка Елвіса Преслі не звернулася.


У крові виконавиці було виявлено терапевтичну дозу знеболювалиьного "Оксикодон", а також опіоїд "Бупренорфін", який їй прописали після нещодавньої пластичної операції. Зазначається, що опіоїди здатні спричиняти закрепи, що, у випадку Лізи Марі, могло стати фатальним.

Також вказано, що в історії хвороби Преслі були випадки передозування ліками: вона забувала, що вже прийняла їх, і приймала знов.

Згідно зі звітом, коли вранці 12-го січня Лізу Марі привезли до відділення швидкої, їй імплантували тимчасовий кардіостимулятор та помістили до реанімації. Проте сканування показало, що через брак кисню її мозок уже зазнав серйозного ушкодження. О 16:48 стан пацієнтки став стрімко погіршуватися, і її серце зупинилося. 20 хвилин потому було констатовано смерть.

 
У Лізи Марі лишилося троє доньок: 34-річна Райлі та 14-річні Харпер і Фінлі
фото з instagram преслі

Лізу Марі Преслі поховали коло її сина Бенджаміна Кіо, який помер внаслідок суїциду в віці 27 років.

Як відомо, після смерті Преслі її мати, 78-річна Прісцилла Преслі спробувала через суд оскаржити рішення дочки, яка зробила управителькою свого трастового фонду свою старшу доньку Райлі Кіо. Зрештою бабуся та онука досягли домовленості: єдиною управителькою лишилася Райлі, виплативши Прісциллі 1 мільйон доларів та 400 тисяч на юридичні витрати.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Вживала опіоїди і схудла на 20 кіло: джерела розкрили шокуючі подробиці останніх місяців життя Лізи Марі Преслі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів