"Вкладала душу": Остапчук висловилася про свій із ексом дім та взяла аскези

17 липня 2023, 15:30

Нотаріуска Христина Остапчук повідомила, що попереду на неї чекають непрості три тижні. Ексдружина Володимира Остапчука бере одразу дві аскези.

Від чого саме вона вирішила відмовитися, жінка не розкрила. Але зізналася, що буде важко, адже одна з аскез стосуватиметься того, як вона чинила все своє життя.

А от від чого Остапчук точно найближчим часом не світить узяти аскезу, то це від розбірок із ексчоловіком та його новою дружиною. Володимир та Катерина завзято займаються ремонтом спірного будинку під Києвом, що аж ніяк не влаштовує Христину. Жінка вже шукає адвокатів.

 
Христина не має наміру відмовлятися від своєї частки

 
Володимир та його третя дружина налаштовані зробити дім своїм сімейним гніздечком
 
 
 
Христина протягом 21 дня триматиме дві аскези
фото з instagram остапчук

"Привіт, я Христина, і я люблю собі зробити випробовування і трішки ускладнити життя! Сьогодні я вирішила взяти дві аскези на 21 день, в дуже не простих для мене речах…. Ну дуже… особливо одна з…", - написала Остапчук у Instagram.

 
Цікаво, про що йдеться

"Колись, я практикувала аскезу від алкоголя, на місяць грудень, це було не просто, бо всюди були корпоративи, всі пригощали, і дивились на мене дивно, коли я казала : "я не пʼю, в мене аскеза"моральний булінг був щодня 😃 та, я витримала! І знаєте що? Моє бажання здійснилось, не одразу, але з часом так.. Магія?! Ні, правильна енергія в плюс нагорода Всесвіту за стримані обіцянки і слова!", - поділилася вона.

 
І яке бажання загадала Остапчук?

Як наголосила Христина, грати з Всесвітом і не дотриматись обіцянок - дуже небезпечно. Відтак вона своїх неодмінно дотримається.

Що вона загадала, Остапчук не розповіла, лише зазначила, що її бажання завжди не матеріальні, але дуже важливі.

 
У такому вигляді о 8:00 ранку Христина ішла гуляти територією Віденського Бельведера

У сторіс Христина запитала підписниць, коли вони востаннє хвалили власне тіло.

"Я сьогодні подивилася на себе на відео і думаю, що чому я забуваю дякувати своєму тілу за нього, чому я часто ним незадоволена... Воно ж в мене гарне, ще й без зусиль. Тому треба любити його, мазати частіше кремом, давати навантаження (в задоволення) і обов'язково хвалити!", - підкреслила нотаріуска.

 
 

Нагадаємо, Христина жартома вже попереджала ексчоловіка та його дружину, що жити їм доведеться усім разом

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Минулого немає": ексдружина Остапчука поділилася своїми установками і натякнула, хто кого перший кинув

Остапчук розповів про бюджет із дружиною, а його колишня натякнула на розподіл будинку через суд

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів