65-річний Дольф Лундгрен на Міконосі побрався з ровесницею своєї доньки

20 липня 2023, 16:29

Шведський актор Дольф Лундгрен, який, усупереч песимістичним прогнозам лікарів, успішно бореться з онкохворобою, вирушив до вівтаря удруге. Обраницею 65-річної зірки бойовиків стала персональна фітнестренерка на ім'я Емма Крокдал.

Їй 27, стільки ж, скільки Дольфовій старшій доньці від попереднього шлюбу Іді.

Весілля відбулося 13-го липня на Міконосі, повідомляє People.

 
Емма з Дольфом тепер подружжя
фото getty images

"Ми обрали відсвяткувати наше кохання одруженням на нашій віллі на Міконосі з родиною та кількома близькими друзями. Оскільки обоє ми перенесли Covid та мали довгий шлях непростого лікування, нам довелося багато разів відкладати наші шлюбні плани. Ми відчули, що нарешті настав час відсвяткувати любов, життя та щастя - на землі Богів", - говориться в заяві новоспеченого подружжя.

Дольф та Емма зустрілися - що не дивує - у спортзалі та спочатку стали друзями, а потім це переросло в дещо більше.

 
В актора тепер 2 в 1: і дружина, і власна тренерка

"Не знаю, чому я взагалі їй сподобався, але припускаю, щось вона вгледіла. Вона не знала про мою акторську кар'єру, нічого про мене не знала", - згадував Лундгрен у нещодавньому інтерв'ю.

Стосунки пари зав'язалися приблизно в той самий час, коли в актора виявили рак. Під час цих випробувань Емма була поруч із коханим та підтримувала його. В червні 2020-го вони заручилися.

"У мене таке відчуття, що Емма зріліша за свій вік, це точно. В неї було цікаве життя. Вона приїхала сюди з маленького містечка в Норвегії. Тут вона вийшла заміж та пройшла через складне розлучення, пройшла через багато такого, з чим більшість молодих людей її віку не стикалися", - розповідав актор.

 
Лундгрен не знає, чим він привабив Крокдал
 
Це голуб'ята напередодні весілля

Як повідомляє Hollywood Life, для Лундгрена це третій шлюб, причому всі три рази чоловік вибирав собі супутницю життя не серед селебріті. Першу його дружину, з якою Дольф побрався в 1991-му, звали Пері Момм. Шлюб тривав лише рік. Із дружиною номер два, дизайнеркою інтер'єрів Анетт Квіберг, актор був одружений 17 років. Окрім Іди в них є ще одна спільна дочка, 21-річна Грета.

Дольф не приховував, що не був зразковим чоловіком. Утім, за його версією, Анетт не цікавила його невірність, а цікавила сплата ним рахунків.

"Чим більше я зраджував мою дружину, тим більше моїх грошей вона хотіла витрачати. Це класика", - заявляв Лундгрен, від чиїх статків із 1997-го до 2007-го року залишилося лише 10%.

Нагадаємо, відвертий Дольф свого часу розказував про свій груповий секс.

Фото з Instagram Лундгрена та Крокдал

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Пітт і Еністон, принц Чарльз і леді Ді, подружжя Клуні та інші: скільки коштували найдорожчі зіркові весілля

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів