"Стаєш більш чуттєвим": Макацарія розповів про присутність на пологах дружини, зміни у стосунках та як ставиться до росіян у Грузії

28 липня 2023, 17:30

Герой 6-го сезону шоу "Холостяк" 38-річний грузинський продюсер Іраклі Макацарія, який у червні вперше став батьком, детальніше розповів про пологи дружини, 21-річної Лізи Чічуа.

В інтерв’ю Славі Дьоміну новоспечений батько розказав про перші місяці батьківства, а також про різницю у віці з дружиною та плани на наступну дитину.

 
Нещодавно у подружжя народився хлопчик, якого назвали Георгієм
фото з instagram іраклі Макацарія

"Дуже важко словами описати справжні емоції, які відчуваєш… Я був присутній на пологах. У нас з Лізою був важкий період самої вагітності. У неї 9 місяців важко протікали. Токсикоз це наче називається?


І всі ці місяці ми разом намагалися пройти через це. Але те, що жінка переживає, наскільки це важко психологічно, особливо для такої юної дівчини, яка тільки починає жити, відчувати свою жіночність, і тут відразу дитина, всі ці процеси і зміни вони достатньо важкі ", – розповів Іраклі, додаючи що для нього важливо було в такий момент бути поруч.

"Всі ці 9 місяців Ліза не хотіла, щоб я був присутній на пологах. Вона хотіла, щоб з нею була мама, а я чекав на неї. Але вийшло так: ми приїхали в пологовий, вона була вже в палаті, ми розуміли, що є кілька годин до пологів. І я вдяг весь цей спецодяг, з’явився сюрпризом у неї в палаті. І ось коли вона мене побачила, то вже не було того моменту, щоб я вийшов", – пригадує він.

 
Новоспечені батьки у шлюбі вже понад рік

"Цей процес це – величезний стрес… Це – відчуття безпомічності, яке в кінці трансформується у щастя… Я коли побачив малюка, не міг стримати сльози", – зізнався Макацарія.

Новоспечений татусь розповів, що пологи тривали близько 10 годин. Лізу привезли до лікарні опівночі, а вже на ранок під вікнами пологового святкували народження маленького Георгія.

На питання щодо другої дитини, Макацарія відповів з посмішкою. Мовляв, треба час, щоб познайомитися з первістком. Адже через напружений графік роботи, він не завжди може бути поруч.

До речі, обговорили також зміни у стосунках подружжя. Ліза та Іраклі, які у липні відзначили першу річницю шлюбу, вважають сина своїм найбільшим подарунком.

"Я думаю, що взагалі в цілому я не можу представити, як ці відчуття можуть зійти нанівець. Бо стаєш більш чуттєвим до матері дитини. Коли спостерігаєш, як вона постійно з дитиною 24/7, то хочеться якось допомогти.

За можливості, хочеться не концентруватися тільки на дитині. Зрозуміло, що дитина – головна людина. Але важливо, щоб вона як жінка відчувала увагу до себе…", – розповів Іраклі.

 

Звісно, інтерв’юєр поцікавився щодо різниці у віці. Слава запитав, чи були серед близьких Макацарія люди, які акцентували на цьому увагу та не сприймали їхні стосунки.

"Сподіваюсь, не сильно видно, що я на 17 років старше. В нас такого взагалі нема, бо якщо сам на такому акцентуєш увагу, порівнюєш й таке інше, то в такі моменти якраз ця тема буде підійматися частіше", – вважає він.

"Зрозуміло, що коли ми заявили про стосунки, різні ЗМІ використовували це для заголовків. Але серед рідних це взагалі неактуальна тема. Адже тобі стільки років, на скільки ти себе відчуваєш… Справа у внутрішньому самовідчутті… Для нас, кладучи руку на серце, ця тема не стоїть", – додав колишній "Холостяк".

 
Іраклі точно не даси 38 років

Після особистого життя та народження первістка зайшла мова і про росіян на батьківщині Іраклі. Чоловік має однозначну позицію щодо великого напливу людей з рф і не задоволений тим, наскільки багато в них прав у Грузії.

"В цілому, я думаю, відношення до нації російської в корінь змінилося (після 24 лютого - ред.). Тут пояснень чому і як не треба. Зрозуміло, що в мене є знайомі, нормальні люди, які мають російський паспорт. Але у спілкуванні вони повністю підтримують Україну, вони не підтримують те, що робить Путін і вся ця шайка, вони кажуть, що це – геноцид і кажуть, що це знищення (українців - ред.). Але величезна частина – це зомбовані люди, які приводять свої аргументи і якось виправдати.", – розповів він.

"Я саме тут особисто не зіштовхувався фізично з такими людьми, які можуть голосно про це сказати, або свою позицію штовхати. Можливо, таке є і напевно таке є… Я все одно негативно ставлюсь до того потоку людей, які сюди приїздять. Мені хотілося б, аби це якось регулювалось. Або не було можливості в Грузії у них починати бізнес чи займатися підприємницькою діяльністю", – сказав Іраклі.

 

"(Серед грузин – ред.) дуже багато не переходять на російську, а спілкуються англійською. Але є і такі суб’єкти, які, наприклад, нещодавно якраз дивився відео, що відкрилися кафешки, де тільки російською. Бо там власник росіянин і в них навіть меню нема грузинською. Це – дуже погано. Це повинно бути дуже суворо врегульовано. У нас є своя мова, ми можемо говорити грузинською, німецькою, французькою і все, що пов’язано з Грузією, має бути нашою мовою", – підсумував він.

Нагадаємо, нещодавно Іраклі та Ліза похрестили 1-місячного сина. Новоспечені батьки показали світлину втрьох, але відкрити обличчя хлопчика поки не поспішають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Гарний животик": у мережі запідозрили, що дружина "Холостяка" Макацарія вагітна

Сльози нареченого, вінчання та пристрасні танці: Макацарія відгуляв весілля у Тбілісі. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів