Скульптор, аскет та фанат опери: Даниленко привітала Білецького з 44-річчям та розказала цікаві факти про нього

5 серпня 2023, 16:06

5-го серпня засновнику та першому командиру полку "Азов" Андрію Білецькому виповнилося 44 роки. Його кохана, журналістка Тетяна Даниленко привітала іменинника у мережі та розповіла про нього кілька цікавих, невідомих широкому загалу фактів.

Зокрема, Тетяна розказала, що Андрій фанатіє від опери, Харкова та має гарний смак. А ще він міг би бути скульптором.

Про все це Даниленко написала у своєму Instagram та показала кілька фото Білецького.

"Сьогодні день народження у непересічного чоловіка, який досі не має жодного акаунта в соцмережах. Це командир 3 окремої штурмової бригади, засновник Азова і безлічі проєктів, які вже увійшли в історію. Він занадто масштабний, щоби поміщатися в простір наших медіа та соцмереж, а іноземні складають про нього абсурдні міфи. Про Білецького-командира ліпше розкажуть його солдати, а про Білецького-людину можу розповісти я", - зауважила Таня.

 
Даниленко і Білецький не надто афішують свої стосунки, хоча у пари вже є спільний син

"Андрій - історик. За освітою і за способом мислення. Якщо запитати в нього про будь-яку битву від античних часів по 21 століття, він без всякої підготовки розповість розклад сил і перебіг в деталях, включно з побутовими. Намалював власноруч знамена, логотопи й шеврони усіх підрозділів та організацій, якими він командував. Окім першого "народного" синьо-жовтого шеврона Азова. Андрій міг би бути неперевершеним скульптором. Може взяти шмат глини чи пластиліну і за лічені хвилини зліпити будь-кого з фотографічною схожістю.

 
Андрія нема в соцмережах

Андрій знає все про своїх бійців. Про здоровʼя, стосунки в сімʼї. Зараз рідше, бо весь час на фронті, але раніше завжди провідував кожного пораненого і сімʼї загиблих. Має унікальне почуття гумору. Любить тварин, а вони його. І при цьому людей - більше. Андрій дуже аскетичний. З матеріальних цінностей в нього лише він сам, зі своїм інтелектом, досвідом та ерудицією. Одного разу, хворіючи, Андрій зібрав і розмалював всесвіт Warcraft із штук 500 мікроскопічних фігурок))", - розповіла про коханого Тетяна.

 
Білецький з Редісом та іншими воїнами Азова

"Фанат опери та класичної музики. Націоналістичні погляди і бунтарство Андрія сформувалися в школі, хоча виріс у російськомовній сімʼї інженерів електронно-обчислювальної техніки. Фанат Харкова і вважає його найкрасивішим українським містом. Має крутий смак і навіть на війні облаштовує простір довкола себе так, що бліндажі, тимчасові штаби його бригади на фронті потім використовують генерали, президент, бо це можна сфотографувати і буде гарно)".

 
Андрій любить тварин, а вони його

"Сьогодні Андрій штурмує Бахмутщину, але я вірю, що коли-небудь ми ще сходимо на "Карміну Бурану" у Віденській опері…", - зазначила Даниленко.

 
Білецький з сином Северином, якого Даниленко народила йому у лютому 2022-го

Нагадаємо, Білецький також був депутатом ВР восьмого скликання. Має сина Олександра від ексдружини Юлії.

39-річна Тетяна Даниленко має дочку Христину від колишнього депутата Владислава Каськіва.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів