"Особисте вподобання, а не сексизм": Остапчук та POSITIFF виправдалися після хейту через заяву про гоління жінок

8 серпня 2023, 11:00

Здається, телеведучий Володимир Остапчук має особливий талант потрапляти у скандали. Тільки но всі забули, що він з волонтерським дозволом виїзду за кордон подався на Міконос провести корпоратив, як Вова знову нагадав про себе.

Тепер щоправда ведучий взявся міркувати, які жінки мають бути "на 10 з 10". У своєму YouTube-шоу Остапчук із запрошеними гостями виконавцем POSITIFF та блогером Богданом Буше обговорювали волосся на тілі жінок, вагу, целюліт та "ок" це, чи "не ок".

"Мені взагалі не ок. Я вважаю, що дівчина має бути поголеною всюди. Естетично мене це коробить", – сказав він, на що Буше та Позитив додали кілька своїх ремарок та висловили схожу думку з Вовою.

 
Тут хлопці розмірковують про жіноче тіло на "10 з 10"
скріншот з відео YouTube

Звісно, після виходу шоу, в якому прозвучало чимало сексистських жартів та "думок", у коментарях багато користувачів висловили обурення, а також свої версії чоловіка на "10 з 10". Мовляв, без кубиків пресу, довгого члена з епіляцією, високого зросту та заробітку від 4 тисяч доларів до "10" точно не дотягує.

 
Здається, не всім глядачам сподобалось така оціночна теза щодо жінок

Остапчук же після шквалу критики поспішив виправдатись та поділився у своєму Instagram дописом, де сказане у програмі назвав власною думкою.

"Всім привіт. Із приводу мого висловлювання про те, що мені не ок, якщо жінка не голиться… Кожна людина має право на власні вподобання… комусь подобаються голені дівчата, а комусь – ні; комусь подобаються забезпечені чоловіки, а для когось – це неважливо. Жінка має право обирати заможного чоловіка і вважати, що чоловік має забезпечувати родину Це особисте вподобання, а не сексизм, – до тих пір, поки вона не каже, що чоловік – не чоловік, якщо він мало заробляє.

Чоловік має право казати, що йому подобаються поголені дівчата. Це особисте вподобання, а не сексизм, – до тих пір, поки чоловік не каже, що жінка – це не жінка, якщо вона не поголена… Та й взагалі: жінки самі мають вирішувати, що їм робити зі своїм тілом, не звертаючи увагу на те, що говорять чоловіки", – заходився пояснювати свою позицію Остапчук.

"Волосся на тілі жінки – це ок. Волосся на тілі моєї жінки – не ок Але я не про те, що вона завжди має бути ідеально поголена, бо вона не робот, а людина. Сподіваюся, у демократичній країні я маю право на особисту думку, бо її наявність – не дорівнює її навʼязування", – сказав він.

 
фото з instagram Вови остапчука

Позитив теж поспішив висловитись у схожому контексті. Мовляв, це лише його думка і він нікому не нав’язує її. А от кенселити людину за це – дуже погано,

"Адже тоді буде незрозуміло, за яку свободу самовираження ми тоді боремося", – сказав POSITIFF.

 
Артист вважає, що кенселити за те, що звучало в шоу не можна

Звісно, не обійшлося без дружини Володимира Остапчука Катерини Полтавської. 23-річна дівчина, яка заразом є продюсером шоу, полюбляє відстоювати честь чоловіка у своїх сторіз. Катя, як і її благовірний, висловила той самий месседж про власну думку та побідкалася на те, що вже і сказати нічого не можна й вона "в ах*ї".

 
 
 

Наостанок Катя вирішила продемонструвати, що в неї самої не все так, як любить її чоловік. Але той "не виганяє її з хати".

 
"Волосся на тілі моєї жінки – не ок", – сказав Остапчук у своєму дописі

У мережі однією з перших прокоментувала ситуацію блогерка Монро.

 
Монро доступно пояснила, чому шоу так розкритикували
скріншот з Facebook

Нагадаємо, Вова Остапчук нині проходить через процес розподілу будинку з колишньою дружиною Христиною. У маєток ведучий надумав в'їжджати з теперішньою благовірною, забуваючи, що половина належить не йому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Остапчук повідомив, коли переїде з дружиною в дім, що частково належить його колишній

Сердючка, Лагутенко та колишня Ярославського: винуватиця скандалу з Остапчуком на Міконосі показала фото з тієї вечірки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів