"Вірю, що підростає справді унікальне українське покоління": Руслана заради школярів поділилася власним дитячим ФОТО

8 серпня 2023, 14:50

Співачка Руслана Лижичко долучилася до благодійного флешмобу #повернидітейдошколи, який днями розпочали "Українська правда" та фонд SavED. Його мета - зібрати кошти на облаштування бомбосховища для найбільшого навчального закладу в Миколаєві, ліцею №55.

Руслана поділилася в Facebook власним фото шкільних років, але обравши не шкільну світлину. В дописі вона пояснила, чому.

"Я вчилася і закінчувала школу тієї освітньої системи, яка мене взагалі не влаштовувала. (Я ні в якому разі не про педагогів, серед яких були справді фантастичні люди, а саме про систему освіту того часу). Я застала той період історії, який навіть згадувати і називати не хочу", - написала Руслана.

 
Від радянської школи Руслана була не в захваті

"Що для мене було відштовхуючим у тодішній системі освіти? Звісно, всі ті показові конкурси "строя і пісні" з крокуванням маршем і викрикуваннями кричалок - тексти цитувати тут не буду, але викрикували їх так, що аж очі вилазили. Але навіть ця показуха - це ще не найстрашніша річ. Найгіршим було те, шо нам, дітям, змалечку вбивали в голову і закладали різні страхи, в тому числі під страхом війни, нас готували до тієі якоїсь примарної війни. Вся програма була побудована таким чином, що ця військова тема домінувала. Малою дитиною я відчула в цьому нещирість і відторгнула це", - пригадала артистка.


Відтак мрія Руслани - це щоби в основі української шкільної освіти була інновація.

"Я би хотіла, щоби діти, навчаючись у школі, відчували абсолютний ступінь свободи, щоби діти вчилися аналізу і практичному оперуванню здобутими знаннями. Просто нав’язати дитині знання - це одне. Зовсім інше - коли набуті знання стають інструментом. Наші айтішники, які пропонують практичні інновації для фронту. Наші волонтери, які показують приклад небайдужості. Це і є приклад для дітей, які зараз вчаться", - написала зірка.

"Я вірю, що у нас підростає справді унікальне українське покоління", - наголосила вона.

Ми закликаємо читачів долучитися до збору 4 мільйонів гривень, необхідних для облаштування безпечного бомбосховища для дітей згідно з вимогами ДСНС.

Посилання на банку:

https://send.monobank.ua/jar/9n5fV5yaRX

Номер картки банки:

5375 4112 0721 7238

Додаткові посилання на збір:

https://pay.fondy.eu/s/6HgD

Paypal фонду savED:

[email protected]

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Барських у Херсоні і Дантес - у Харкові: співаки у День знань згадали шкільні роки

Соловій на 1 вересня вбралася у свою шкільну форму. ФОТО

"Це було пекло": Монро 1-го вересня згадала про булінг і знущання шкільних років

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів