"Можливо, він не заговорить": Мірошниченки розповіли про фізичні та психологічні вади 2-річного прийомного сина

8 серпня 2023, 18:00

Телеведучий Тімур Мірошниченко та його дружина Інна, які, маючи двох рідних дітей, стали прийомними батьками для хлопчика Марселя, від початку не приховують, що малюк має серйозні проблеми зі здоров'ям.

Та навіть те, що син може ніколи не стати таким, як його однолітки, не відлякало подружжя. Адже під час першої ж зустрічі вони зрозуміли, що він - їхня дитина.

Про це Мірошниченки говорили у "Неймовірній правді про зірок".

 
Марсель пережив чимало випробувань, перш ніж зустрів своїх нових маму і тата
фото з instagram мірошниченко

Народившись передчасно, Марсель майже одразу переніс складну операцію, після якої чотири місяці провів у відділенні інтенсивної терапії. Хлопчик відстає в розвитку та в свої 2 роки має розмір одягу 9-місячного.

"Він дуже багато своїх сил витратив на те, щоби просто вижити і досягти певного рівня", - пояснила Інна.

"Плюс до того, в нього є фізичні вади: викривлена грудна клітина, але з цим можна жити. Також є травми головного мозку, є вади психологічного розвитку невизначеної етиології (причини виникнення - ред.). Можливо, він не заговорить, можливо, не розвинеться повноцінно. Ніхто не знає, як воно буде. І є купа інших: грижа, щось із очима...", - розказала вона.

 
Інна Мірошниченко з молодшим сином

Тімур пригадав, як уперше побачив Марселя. За фото хлопчик здавався йому значно крупнішим, ніж виявився у житті.

"Виходить пацанчик, дуже-дуже маленький... Дуже-дуже-дуже маленький хлопчик із переляканим обличчям. Але він одразу пішов до Інни. Одразу відчув, що це мама", - поділився телеведучий.

"Я не знаю, як це пояснити, як це відбувається, але я відчула, що це наша дитина. Я не очікувала такого. Ми розуміли, що ми візьмемо дитину в сімю і ми не маємо її прям любити як рідну дитину, ми маємо їй дати все для нормального розвитку. Звісно, що любити і поважати. І дитина так само не має нас любити, бо це дитина зі своїм бекграундом. Але ми сіли і просто відчули, що це - наш син", - розповіла Мірошниченко.

 
Жінка не очікувала, що так полюбить прийомну дитину

Новинами про Марселя зіркові батьки також тепер діляться в Instagram. Так, Інна написала докладний пост про те, як сприйняв молодшого брата 3-річний Марко.

"Марко дуже хотів брата. Не сестру:) Дуже. Але в уяві Марко брат - це хлопчик, який грається з ним. Бажано не плаче, не забирає його речі, ну і в цілому ніяк не порушує його кордонів. Але з’явився Марсель. До іграшок байдужий. До ігор теж. До людей в цілому теж байдужий. Лише час від часу йому потрібна мама. Та сама, яка потрібна і Марку", - пояснила жінка.

Зі слів Інни, перші дні Марко був напружений, і тому вона намагалася перебувати поруч із ним, щоби показати, що братик "не краде їхній час".

 
Братики

"Для Марселя і крихта уваги - це цілий всесвіт. А для Марко все, що менше ніж було, - це трагедія. Але він дуже швидко звик. Каже, як любить, обіймає брата (він пручаєтся, але Марко це не бентежить)", - зауважила жінка.

"А днями з садочка написали, що коли запитали Маркуся, кому б він подарував кУльки радощів, він відповів "маленькому братику Марселю". Це розчулило мене до сліз!", - зізналася вона.

Зі слів Мірошниченко, коли Марсель плаче, то Марко приносить йому свої улюблені іграшки і не зважає на те, що та іграшка летить у стіну, а пропонує знов.

 
Марсель у 2 рочки виглядає завбільшки з 9-місячну дитину

"Я навіть не сподівалася, що Марко так легко і швидко прийме ці зміни! Він мав повне право ревнувати і не хотіти ділити простір чи нас з кимось ще. Але він вибрав інший варіант. Дорослий, глибокий і сповнений любові. Чим котре переконав мене, що всі ми мали пройти цей шлях, аби стати ще щасливішими", - підсумувала Інна.

 
 
Мірошниченків не відлякали численні діагнози малюка
 

Нагадаємо, раніше Тімур розказував, як поводиться з братиком 5-річна Мія.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Він обраний": Мірошниченки привітали з 2-річчям прийомного сина та поділилися зворушливими ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів