Інсайдер розповів, як Бекхеми підтримують вогник у стосунках після 24 років шлюбу

17 серпня 2023, 17:15

Подружжя Бекхемів після понад 24 років шлюбу можуть сміливо претендувати на звання найміцнішої зіркової пари.

І хоча не завжди у стосунках дизайнерки та футболіста все було сонячно, нині Вікі та Девід не пропускають жодного приводу висловити свої почуття один одному в Instagram.

І саме в цьому, як переконує інсайдер видання Сloser, і секрет їхнього шлюбу.

Зі слів джерела близького до оточення пари, 49-річна Вікторія докладає чимало зусиль, аби додати гостроти їхнім стосункам. У тому числі і завдяки соцмережам.


 
Девід та Вікторія разом понад 24 роки
фото з instagram Вікторії Бекхем

"Вікі дійсно виступає за те, аби вони з Девідом були найсексуальнішими версіями себе з роками. Особливо, зважаючи на те, що наступного року їй виповниться 50. Вона завжди радить йому демонструвати більше тіла в соцмережах. Її не тривожить думка про заглядання інших жінок на її чоловіка, адже в них повна довіра", – сказав інсайдер.

"Вікторії подобається, що Девід підтягнутий і його вважають секс-символом. Вона радить йому насолоджуватися цим, звісно, не фліртуючи з іншими жінками. Це просто частина іміджу. Вікі гріє думка про те, що навіть через 20 років вони все ще сексуальні та не менш захоплені один одним ніж раніше", – додав він.

 

Цікаво, що джерело розповіло також про одне цікаве правило, яким користуються Бекхеми. Воно полягає у відсутності ревнощів.

"Вікторія хоче, аби її бачили як секс-символа і тому Девід теж має на це право", – сказав інсайдер, пояснюючи, що в такому контексті подружжя не повинно безпідставно ревнувати один одного.

Нагадаємо, 48-річний Девід не завжди був зразковим сім’янином. На початку 2000-х чоловік ускочив у гречку із власною помічницею.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Горілчане желе, Гай Річі та потенційна невістка: як Бекхеми з друзями коронацію Чарльза дивились

Бамбуковий ліс, музей та місцева кухня: Бекхеми показали свої пригоди з молодшими дітьми в Японії

Сонячні обійми і трюки на сноуборді: Бекхеми показалися на гірськолижному відпочинку. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів