"Дорогі українці! Я вирішив...": хайповий "кандидат у президенти Лебігович" оголосив про "вибори" і як за нього проголосувати

29 серпня 2023, 12:30

Стример Михайло Лебіга, який опинився в епіцентрі химерного шаленства, яке вже декілька днів вирує в українському сегменті TikTok, вирішив розставити крапки над "і" щодо своєї буцімто президентської передвиборчої кампанії.

Герой мема про "депутата Лебіговича", який, за версією частини дотепників, є представником партії "Слуга калорій", а за версією інших, "Партії рейгонів" або "Партії лебігонів", записав відеозвернення до українців.

"Дорогі українці! Я вирішив: я йду в президенти України... Ви що, трошечки й*бнулись?!", - поцікавився Лебіга.

"Це все великий прикол, який вийшов за всі рамки і за всі всі грані! Ви поняли? Я ніколи не піду ні в депутати, ні в президенти, харашо? Але це доказує те, що ми всі з вами живемо у вільній демократичній країні, і якощо ви когось захочете - ви його виберете. Цей прикол, якщо чесно, зайшов дуже далеко, за що вам дуже велике дякую. Я вирішив цей прикол пустити в правильне русло", - повідомив він.

Як оголосив Лебігович, 3-го вересня він, разом із фондом "Повернись живим" проведуть вибори, але незвичайні: один голос дорівнюватиме 100 гривень. Цю суму ті, хто хоче проголосувати за Лебіговича, зможуть віддати особисто на "виборчих дільницях", що працюватимуть у восьми містах України. Для решти буде створено "банку" онлайн.

Лишається очікувати, чи вдасться Михайлу хоча би в такий спосіб угамувати скажений креатив фанів "Лебіговича". Адже перед цим стример уже неодноразово гнув матюки закликав користувачів припинити, але водночас залюбки включав у свої відео яскраві вірусні моменти, підливаючи олії в вогонь.

@misha.lebiga

Я не Лебігович!!!! Я Лебіга!!

♬ оригінальний звук - misha.lebiga

А почалося все зі стриму Михайла, коли він передивлявся дебати Віктора Януковича та Віктора Ющенка. Смішною тема Лебіговича видалася навіть деяким депутатам у Верховній Раді, які теж посприяли її поширенню. З'явилася пісня, агітаційні листівки та мерч. За відповідним хештегом можна знайти і ролики, що не мають жодного відношення до Лебіги, наприклад, "як часто треба мастурбувати", про дідуся, який їсть кавун тощо.

@mpoleksiigoncharenko #лебігович #гончаренко ♬ оригінальний звук - Нардеп Олексій Гончаренко 🇺🇦
@grishchukroma Де Лебігович? #ВерховнаРада #Лебігович #ДеЛебігович #ЗаЛебіговича #депутат ♬ оригінальний звук - Рома Грищук
@_nazareech_ Голосуй за Слугу Калорій! #лебігович #голосуйзалебіговича @misha.lebiga ♬ original sound - mayor.pznk
@povardanil #лебігович ♬ оригінальний звук - Повар Даніл
@chashka_plyashka_kyiv Від @misha.lebiga нікуди не скритись😅 #залебіговича #лебігович #лебіговичпрезидент #лебіга #лебігаміша ♬ оригінальний звук - Безмежно щасливий

Нагадаємо, нещодавно улюбленцем українських TikTok-користувачів став італієць Луїджі, який дуже схожий на президента Володимира Зеленського.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

У мережі віруситься архівне фото Чарльза ІІІ, який танцює гопак

"Добрий день everybody": як Борис Джонсон вірусний трек українців слухав

"Коли не їла 2 години": у TikTok насміхаються з "акторства" Каменських

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів