"Надзвичайний гумор та непохитна рішучість": Стівен Фрай у Києві розказав, чим його вразили українці

5 вересня 2023, 11:15

Британський актор Стівен Фрай приїхав до Києва, щоби стати ведучим Саміту перших леді та джентльменів. Він відбудеться 6-го вересня, і темою буде ментальне здоров'я.

Своїми враженнями від української столиці 66-річний Фрай поділився у Instagram.

Зірка сфотографував своє купе в потязі, вказівник до укриття, а ще вечерю.

 
Актор прилетів до Польщі, а звідти діставався потягом Укрзалізниці

"Оце так день. Повірити не можу, що прибув сюди, до Києва, 12 годин тому: відтоді я спостерігав за операцією пораненого бійця (в операційній лунала тривога, але ніхто не неї не зважав, був пацієнт, про якого треба було подбати). Потім я зустрівся з двома молодими чоловіками, які сміялися, підколюючи одне одного щодо відмінностей між їхніми новими протезами ніг. Потім я розмовляв із молодою жінкою, яка лише два тижні тому втратила свого чоловіка на російському фронті", - написав Стівен.

"Усіх їх поєднував надзвичайний гумор, а ще глибока, непохитна рішучість відігнати від брами варварів та зберегти свою незалежність і суверенітет. Війна здатна проявляти в людях найгірше, але іноді й найкраще", - додав він.

 
Фото і враженнями Фрай ділиться в Instagram
 
"Усе цілком нормально, але більшість британських готельних номерів не надають тобі захисні газові маски...", - зазначив актор

Окремого допису з фото Фрай вдостоїв культову страву: котлету по-київськи.

 
"Коли ти в Барнслі, жуй відбивну Барнслі, коли ти в Баті, їж батську булочку. Але я у Києві, тож це має бути котлета по-київськи", - поділився Фрай із підписниками

Нагадаємо, в травні до Києва приїздив зірка серіалу "Надприродне" Міша Коллінз. А Джек Глісон із "Гри престолів" привіз пікап від британських волонтерів для ЗСУ.

Фото Getty Images

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Зірка "Вікінгів" Віннік разом із Сахно показалися в Києві на тлі розбитої ворожої техніки

"Будемо боротися": Шевченко та зірка "Людей Ікс" Шрайбер зустрілися з Зеленським в Києві. Фото

"Заборонений" у росії Стіллер похвалився сувеніром зі Львова

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів