36-річна українка з Херсона перемогла в конкурсі краси від США і потрималася за руки з росіянкою

6 вересня 2023, 16:50

Днями у Маямі відбувся конкурс краси Ms.World International 2023, де взяли участь майже 100 конкурсанток з різних країн світу.

Попри повномасштабну війну, яку веде росія проти України, представниці країни-агресорки були допущені до конкурсу та приїхали боротися за корони на "загниваючий Захід".

Однак головну корону, "Ms.World International" 2023 здобула 36-річна українка з Херсона Ірина Безсмертна, яка представляла Америку.

 
Уродженка Херсона перемогла в конкурсі краси у США
фото пресслужби безсмертної

Перший шлюб Ірини розпався, коли вона була ще студенткою. Дівчина лишилася сама з маленькою дитиною на руках, без грошей та роботи, але спромоглася побудувати власний бізнес. Познайомившись згодом із чинним супутником життя, американцем, вона переїхала до нього, але продовжувала вести справи на Батьківщині.

"Я поїхала з України 4 роки тому. Там в мене залишилася уся моя родина - батьки, брати із сестрами та їхні родини", - розказала Бесмертна.

Коли почалася повномасштабна війна, жінці довелося закрити бізнес у Херсоні. У США вона бере участь у мітингах та інших заходах на підтримку України.

 
Цікаво, Безсмертній не спало на думку, що це кольори не лише американського прапора?
 
 

Із росіянками, які увійшли до числа переможниць Ms.World International 2023, Ірина люб'язно стояла на сцені і розділяла радість від перемоги.

 
Відгадайте з першого разу, де тут росіянки, а де представниця Молдови
фото з instagram

Росіянки також отримали на конкурсі різні титули: Анастасія Тізова - "Miss World International" 2003, Анастасія Машкіна - "Ms Model World International" 2023.
 
Схоже, у нестямі з радощів Ірина забула про війну і родину в Херсоні, та вирішила потриматися за руку с росіянкою
 
Переможниць у конкурсі було чимало, і росіянки теж опинилися в перших рядах...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Вперше в історії: Україна перемогла у конкурсі національних костюмів "Міс Всесвіт"

Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів