Як Кардашян із кішкою Лагерфельда подружилася (ні). Епічне ВІДЕО

27 жовтня 2023, 16:15

Американська реалітідіва Кім Кардашян має цілу армію фанів, а от на котів її харизма, схоже, не діє. Або навіть дає зворотній ефект.

Фіаско, яке спіткало красуню під час спроби потоваришувати з 12-річною Шупетт, улюбленою кицею покійного кутюр'є Карла Лагерфельда, увійшло в черговий випуск шоу про Кардашянів.

Яка гарна киця, - спробувала було Кім підлеститися до Шупетт

"Яка гарна киця", - спробувала було Кім підлеститися до Шупетт

Скріншоти з відео з Twitter

Як зізналася Кім, вона планувала взяти Шупетт із собою на бал Met Gala, який, нагадаємо, в 2023-му році був присвячений Лагерфельду. Тож перед цим, будучи в Парижі, вирішила познайомитися тваринкою. І мало не отримала на горіхи.

Шупетт сичала на Кардашян, коли та простягала до неї руку, і намагалася вкусити. Тим не менш, Кім наважилася взяти норовливу кицю на руки, після чого стало зрозуміло: на бал Шупетт із нею не піде.


ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

До слова, хоча би декілька фото та відео для свого Instagram Кім тоді таки зняла.

Окей, роби вже свої селфі та пензлюй звідси

"Окей, роби вже свої селфі та пензлюй звідси"

Фото з Instagram Кардашян
Жіночко, я ж тебе попередила...

"Жіночко, я ж тебе попередила..."

Як відомо, Джаред Лето вчинив креативнo: на Met Gala сам вбрався Шупетт.

Карл Лагерфельд, який пішов із життя в 2019-му році, залишив своїй улюблениці спадок у півтора мільйони доларів. Власне, Шупетт і сама киця не бідна. Її статки, завдяки рекламним контрактам, оцінюють у $13 мільйонів.

Нагадаємо, Лагерфельд відверто зізнавався, що "вкрав" Шупетт: узяв її на перетримку, але так прив'язався, що потім відмовився повертати хазяїнові.Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів