"Я втратила все": 65-річна Стоун розказала, як крововилив у мозок вплинув на її життя і кар'єру, та знялася у розкутих позах для глянцю. ФОТО

6 жовтня 2023, 13:40

65-річна голлівудська актриса Шерон Стоун знялася для видання PUSS PUSS у доволі провокаційному образі.

Також в інтерв'ю People акторка, яка у 2001-му ледь не померла від розриву аневризми та крововиливу в мозок, розповіла, як цей випадок завадив її подальшій кар'єрі та скільки годин безперервного сну вона тепер потребує.

Шерон зізналася, що їй стало зручніше публічно говорити про те, що тоді насправді сталося.

У свої 65 Шерон Стоун ще здатна дивувати

У свої 65 Шерон Стоун ще здатна дивувати


22 роки тому актрисі давали 1 відсоток шансів на вживання після 9-денного крововиливу в мозок. Це був період її успішної кар'єри та щасливого особистого життя. За кілька місяців до цього вона зі своїм тодішнім чоловіком Філом Бронштейном усиновила першого сина Роана, якому зараз 23 роки.

Відтоді Стоун, як відомо, усиновила ще двох дітей: синів Лерда, 18 років, і Квінна, 17 років.

Актриса майже втратила кар'єру, але не втратила себе

Актриса майже втратила кар'єру, але не втратила себе

"Довгий час я вдавала, що у мене все добре. Мені потрібно вісім годин безперервного сну, щоб мої ліки для мозку працювали, щоб у мене не було судом. Тому мене наймають як людину з інвалідністю, і через це мене нечасто беруть на роботу. Це те, з чим я маю справу протягом останніх 22 років, і лише зараз я відкрито про це кажу", - зізналася актриса.

Після цього інциденту Стоун пережила розлучення (у 2004-му) та кар'єрний занепад. Голлівуд перестав її кликати.

Згадуючи свій процес відновлення, Стоун каже, що заїкалася і погано бачила. Також тривалий час актриса страждала від втрати пам’яті.

"Я втратила все. Я втратила усі свої гроші. Я втратила право опіки над своєю дитиною. Я втратила свою кар’єру. Я втратила усі ті речі, які допомагають почуватися справжньою особистістю та відчувати життя", - поділилася Шерон.

"Я так і не повернула більшу частину цього. Але я досягла тієї точки, коли я прийняла це і коли я визнала, що мені достатньо того що є", - підсумувала Стоун.

Нагадаємо, останнім часом Шерон Стоун захопилася живописом і навіть мала персональну виставку.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів