Тимошенко намалювали голою, а Януковича – у пелюшках

30 січня 2007, 13:53

Політики вже давно стали персонажами анекдотів й об‘єктами уваги карикатурщиків. Шаржі з обличчями Віктора Януковича чи Юлії Тимошенко, Віктора Ющенка чи Олександра Мороза користуються в народі надзвичайною популярністю.

Навряд чи хтось може залишитися до них байдужим тепер, коли, з огляду на політичну ситуацію, аж ніяк не можна втрачати почуття гумору.

Так, з іронією, пропонує ставитися до політиків відомий російський художник-плакатник Андрій Будаєв, чия експозиція проходила у неділю в залі "Малий манеж", поряд із московською Держдумою.

Маестро власною персоною - Андрій Будаєв

На виставці, яка носила назву "Плутократія", що у перекладі з грецької "влада багатих", поміж 130 колажів знаходилася роботи, на яких було зображено і українських політичних діячів.

В ожидании Эдема

Зокрема, на полотні "В ожидании Эдема" можна було побачити роздягнену лідерку БЮТ Юлію Тимошенко у компанії спікера грузинського парламенту Ніно Бурджанадзе, яка нібито притулилася до напівлежачої Тимошенко.

На тій самій картині спирається на дерево президент Латвії Вайра Віке-Фрейберге. А колишній український президент Леонід Кучма дивиться на Тимошенко трохи не закоханим поглядом. Неподалік від такого "напівголого ансамблю" знаходяться президент США Джордж Буш та колишній президент Грузії Едуард Шеварднадзе.

Похищение Европы..

"Картину "В ожидании Эдема" я написав у 2005-му році. Але мене дуже просили виставити її ще раз", - розповів Будаєв в інтерв’ю "Газеті по-українськи".

Возвращение

Насправді технологія створення подібних картин не така вже й складна. Головне - кожному політику підібрати відповідний, гармонійний до його особистості і політдіяльності образ.

Славянский танец

Тоді, вмонтувавши у видатну картину художника минулого фотографії відомих персоналій, автор засобами фотошопу корегує і згладжує неточності, так би мовити відшліфовує зображення. І ось – новий "шедевр" готовий.

Как нам обустроить Европу ...

До речі, на багатьох колажах політики у Будаєва зображені оголеними. За його переконанням, саме одяг робить політиків солідними.

Корабль плывет ... на Запад

"Без нього вони - невпевнені, жалюгідні та комічні", - іронізує він.

Ужин при свечах, с розами, апельсиновым соком

Ще на одному колажі зображено Ющенка в наполеонівській "треуголці" і президента Росії Путіна, який в образі Діви Марії подає йому немовля - сповитого Януковича.

Календар на березень 2006 року

Усі колажі Андрій Будаєв створює в одному примірнику і коштують вони від 10 тисяч доларів.

Преференция для братского народа.

Дивно лише, що виставку, на якій президента Росії було зображено у наполеонівській мантії, не закрили достроково. Адже в Москві картини з Путіним відмовлялися виставляти, у Пітері виставку закрили, а в Твері, де Будаєв виставлявся до того, дозвіл на її проведення видавали у мерії.

Всі фото з сайту Андрія Будаєва

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали