Олена Франчук наштовхнула Залевського на колекцію зі шприцами і презервативами

16 жовтня 2006, 12:16

Як ви думаєте, що об’єднує доньку Кучми Олену Франчук і дизайнера Олексія Залевського? Виявляється, проблема СНІДу. Саме вона надихнула останнього на створення модної колекції, яка шокувала публіку під час тижня українського прет-а-порте.

А проспонсорував цей захід Фонд Олени Франчук "АнтиСНІД" і Фонд "Відродження".

Цікаво, як шприци тримаються на голові

Моделі з презервативами і шприцами на голові та синьо-фіолетовим макіяжем, величезне серце, що б’ється на проекційному екрані над подіумом – ось чим дивував цього разу Залевський гостей українського тижня моди.

За спиною у моделі - серце, закуте у колючий дріт

Таким своїм показом дизайнер хотів донести ідею толерантності і підтримки ВІЛ-позитивних людей.

До речі, серед 50 моделей, які вийшли на подіум для показу цієї колекції, було п'ять ВІЛ-позитивних людей.

Як каже сам Залевський, це вже його друга колекція на тему ВІЛ/СНІДу, яку він створює і демонструє в Україні.

Макіяж "на голці"

"Я вже звертався до цієї теми 8 років тому, але цього року я вирішив зробити по-справжньому масштабний проект і головне – залучити до показу не тільки професійних моделей, але і ВІЛ-позитивних людей. Мені було важливо сказати, що ці люди живуть поруч з нами і вони потребують нашої підтримки", - розповів дизайнер.

Залевський не міг обійтися без еротики

Ідея такої колекції народилася в Залевського в ході спілкування "з хлопцями, які працюють у ВІЛ-сервісних організаціях", перед Міжнародною конференцією зі СНІДу в Торонто.

"Дуже важливо, що ми поступово включаємося у світовий фешн-рух з протидії епідемії ВІЛ/СНІДу. У світі давно стало аксіомою, що мистецтво може протидіяти СНІДу. Думаю, у нас усе тільки починається", - каже дизайнер.

Не була непоміченою на показі й Олена Франчук. Здається, цього дня вона вирішила поєднати корисне з приємним – і зі СНІДом поборотися, і в модному середовищі потусуватися.

"Мій фонд охоче підтримав ініціативу Олексія Залевского. Створення і демонстрація колекції, присвяченій боротьбі зі СНІДом, у рамках наймоднішої події року – це спроба ще раз сказати, що ця проблема стосується кожного", - розповіла вона.

Наречена від Залевського

Тим часом, показ продовжувався. Моделі змінювали одна одну. Серце, закуте у колючий дріт, вибухнуло, і по екрану над подіумом ніби розтеклися каплі крові.

Залевський подарував ВІЛ-позитивним своє серце
Проте такий трагізм укінці змінився на "світло в кінці тунелю". Під час фінального виходу моделей серце ніби оживає і сяє холодним світло-голубим яскравим світлом.

Усі фото Анни Андрієвської


IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали