Писанка повертається на телеекрани у ритмі латино

11 вересня 2006, 19:05

Руслана Писанка повертається на простори українського телебачення! Але не в ролі пишногрудої ведучої погоди і не в ролі Портоса із "Трьох мушкетерів". Писанка буде танцювати!

Зніматися в проекті каналу "1+1" "Танці з зірками" українська красуня "зважилася практично миттєво", однак не могла собі уявити, що на неї чекають не дитячі забавки, пише "Газета по-киевски".

У корсеті від Діани Дорожкіної. Фото Анни Андрієвської

"Я думала: "Та чого там - танцювати!". Виявилося, "танцювати" – це вкалувати по-дорослому. Знала б заздалегідь, що на мене чекає - напевно, відмовилася б", - каже ведуча.

Репетиція на проекті триває три години, і на третій годині Писанка вже рахує секунди і шукає приводи, щоб злиняти із зали.

"Коли я лягаю в постіль, і мене ніхто відтіля не витягає - можу годин десять пролежати "без задніх ніг". Зате вдома рахую хвилини, щоб прийти на заняття", - додає ведуча.

Можна припустити, що і це корсет від Дорожкіної. Фото "Блик"

Писанка зізнається, що в дитинстві на танці не ходила: "Я пішла якось раз – не вийшло, урок не відбувся. Я в усьому бачу знаки: коли не відбулося щось, я вирішую: "Не моє".

"А в дитинстві чим тільки не займалася: плаванням, малюванням - художню школу закінчила, - музикою", - розповідає ведуча.

Танці допомогли Руслані і з просуванням її дієти: "Якщо ви до своєї дієти, що приємна і необтяжлива, додасте танці, як мінімум годину, а то і дві, і хоча б 2-3 рази на тиждень, ваша дієта стане набагато ефективнішою. Принаймні, у мене за 3-4 дні з талії пішло 5 см".

"Жінка, що пудриться" Жоржа Сьора. Фото Катерини Рождєствєнської

Заміж же поки Писанка не збирається, радить із питанням про заміжжя звертатися до її цивільного чоловіка: "Я ні на чому не наполягаю, для мене головне – стосунки. Є вони – і добре. Ну, якщо вже сильно припече – підемо, розпишемося".

"Я якось живу, про весілля не думаючи. Головне, щоб батьки не хворіли, і родина періодично збиралася. А буде в мене весілля, не буде – мене це мало хвилює. Періодично ставлю це питання Івану, він відповідає: "Розумієш, буває, люди розпишуться, а потім розлучаються". Так і живемо, що мене цілком влаштовує", - додає Руслана.

Фото Катерини Рождєствєнської

На питання, чи не комплексувала вона, коли фотографувалася в ролі оголеної Венери, Писанка відповіла, що вона "саме людина з комплексами – ну і що?".

"Це не заважає мені робити божевільні вчинки. Краще зробити і шкодувати, ніж не зробити і шкодувати, що не зробив", - пояснила вона.

"Коли надійшла пропозиція від Каті Рождєствєнської, я порадилася з друзями, вони сказали: "Знімайся!". До речі, Катя вирішила мене зняти вже після того, як я пішла з екрану. Мені-то казали: "Підеш із ТБ, і всі про тебе забудуть!". А от - ніхто не забув", - радіє Писанка.

TabloID

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали