У Криму почалося райське життя без моральних обмежень

20 липня 2006, 12:43

Поєднання дня і ночі. Російсько-український Амстердам. Розсадник позитиву. Рай без моральних обмежень. Держава тепла і свободи. Так називають республіку Z – Казантип.

Вночі казантипці "запалюють"

Щоліта з 1993 року туди з’їжджається молодь з різних куточків України і країн близького зарубіжжя для того, щоб послухати музику, потанцювати, потусуватись, тобто відірватись по повній.

Казантип - республіка вільних людей

"Це не республіка, це планета сексу, кайфу і шалено красивих заходів. Можливість побачити рай, залишаючись у живих. Море, винце, богині в купальниках і без них. Сонячно-музичний удар", - так описують свою республіку Z заядлі казантипці.

Республіка КаZантип – це єдина країна, якої немає на жодній світовій карті. Втім, ця країна таки існує. Більше того, як і в кожній реальній країні, в Казан типі є свій державний лад, свої закони і навіть президент.

Музика, алкоголь і голі дівчата...

"У світовій класифікації Республіка Казантип не належить ні до країн першого, ні другого, ні третього світів – їй це паралельно, тому що вона лежить у паралельній реальності, мандруючи у часі й у просторі туди, куди надумає її ПреZидент, і де краще її народу", - сказано в основному законі держави.

Казантипці можуть танцювати і вдень, і вночі

... і здоровий сон

Корінне населення Республіки КаZантип - це веселі і засмаглі ледарі. Великий казантипський народ щорічно поповнюється величезною багатонаціональною армією емігрантів у пошуках щастя.

Вдень - водні процедури

... і здоровий сон

... і здоровий сон

Офіційно ж Казантип – це популярний щорічний музичний фестиваль під відкритим небом, що триває з 22 липня по 24 серпня.

Казантипці не обирають висловлювань

На нього приїжджають всі основні DJ країни, численні гості з-за кордону. Починався Казантип у Східному Криму на недобудованому ядерному реакторі у селищі Щьолкіно в районі мису Казантип. Останні роки він проходить біля селища Поповка в Західному Криму.

І знову ніч

І знову ніч

І знову ніч

Особливість фестивалю полягає в тому, що селище Поповка не в змозі вмістити велику частину приїжджаючих (близько 6000 осіб), у зв'язку з чим люди розміщаються на пляжі, у Євпаторії та інших містах.

Всі фото з сайту www.kazantip.com

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали