Екс-"ВІА Гра" готова битися за свого чоловіка

11 квітня 2006, 12:36

Колишня солістка культової "ВІА Гри", а тепер дружина капітана Київського "Динамо" Валентина Белькевича та мати однорічної дочки Анна Седокова виявилась доброзичливою та навіть по-дитячому наївною.

За свого зоряного чоловіка Аня готова битися

За свого зоряного чоловіка Аня готова битися

Вона завжди слідкує за собою, полюбляє прогулянки вечірнім Києвом та Видубецький чоловічий монастир.

Вона відкидає схожість їхньої пари з зоряним подружжям, Девідом Бекхемом та Вікторією Адамс.

В той же час Аня зізналась, що раніше відвідувала кожний футбольний матч, особливо влітку. Проте вона не може ходити на серйозні матчі, бо починає нервувати, коли "якась погана особа починає кричати щось неприємне".

"І коли це кажуть про твого чоловіка, ти розумієш, що зараз встанеш і почнеш хіба що не битись із цією людиною. Ніхто ж не знає, що я – дружина Белькевича, на трибуні я непомітна", - розповідає Седокова.

Як виявилось, зоряна кар’єра Седокової почалась з масовки:

"Я сиділа на зйомках у студії "1+1" у восьмому ряді, "у масовці" і дуже голосно плескала. І мене пересадили в п'ятий ряд, потім у третій, потім у перший. Напевно, подумали:

"Яка артистична дівчинка! Як вона голосно плескає, як посміхається! Треба її зняти в сюжеті "Прихованої камери".

"Потім мені запропонували знятися в епізоді, потім ще в одному, і ще. І зрозуміли, що в мене виходить, і що я можу. Це моя історія. Виходить, що не треба боятися починати з малого", - сказала вона.

Вона також розповіла, що їй пропонували знятися в фільмі, проте вона відмовилась.

"Думаю, кожен має займатися своєю справою. Співаки мають співати, актриси – грати... Я не впевнена, що якась гарна актриса може стати геніальною співачкою... Я краще буду добре співати, ніж погано грати", - сказала вона.

Проте їй довелося грати.

Під час зйомок її кліпу "Моє серце", їй довелося грати кохання із іншими чоловіком, оскільки Валентин Белькевич не зміг знятися в її кліпі.

"Я навіть не розраховувала, що доведеться прибігати до послуг моделі. Так вийшло, що Валентин не зміг бути присутнім", - розповіла вона.

"І в останній момент мені довелося насилувати себе і лягати в постіль з іншим чоловіком (сміється)".

На питання, чи сподівається вона домовитись з своїм зоряним чоловіком наступного разу заздалегідь, вона відповіла: "Я сподіваюся на це. Може, треба запропонувати йому якийсь гонорар. Просто так може і не вийде".

На питання про її колишню групу "ВІА Гра", вона розповіла, що вже не дуже слідкує за нас, оскільки там дуже часто змінюються учасниці.

Коли Аня каже про доньку Аліну, в неї сяють очі

До речі, у вівторок стало відомо, що в групі сталися нові зміни. Замість новенької донецької дівчини Кристина Кац-Готліб взяли іншу дівчину з "Фабрики зірок -6" Ольгу Корягіну.

Фото, та матерали "Главреда"

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали