Жириновський в Європі став глухонімим

27 січня 2006, 14:18

Віце-спікер Держдуми Росії Володимир Жириновський шокував європейців.

У звичній для нього манері, Жириновський пояснював членам Парламентської Асамблеї Ради Європи переваги режиму Лукашенко в Білорусії та критикував лідера російських комуністів Зюганова.

Але парламентарії не дали Жириновському сказати все, що він хоче: під час його виступів спікер Асамблеї двічі виключав мікрофон емоційного політика.

Втім, якщо перший раз стосувався "особистих випадів на пана Зюганова" (оскільки "так робити не варто", - пояснив спікер), то другий раз був доволі курйозний.

І потерпів Жириновський тут саме через білоруського президента.

Полемізуючи з головою грузинської делегації Георгієм Бокерія, Жириновський заявив: "Подивіться на свої тюрми! Вони переповнені демократами!".

А потім емоційно додав: "Білорусія не хоче Саакашвіллі! Вона хоче Лукашенка!"

Після цього спікер і виключив мікрофон. "Я вимушений це зробити. Це неприпустимо", - сказав він.

Але навіть така палка підтримка Жириновським білоруського президента не запобігла ізоляції "режиму Лукашенка". Парламентська асамблея Ради Європи таки прийняла відповідну резолюцію.

Тепер більшій кількості високопоставлених чиновників" Білорусії не будуть видаватись візи.

Але білорусів це не злякало. У відповідь на рішення ПАРЄ представник Александра Лукашенка в Страсбурзі Владімір Конопльов закликав ПАРЄ дати йому спокійно працювати і запевнив, що "ані помаранчевої, ані джинсової, ані жодної іншої революції" в Білорусі не буде.

За матеріалами Lenta.ru

IDEALMEDIA
Загрузка...
Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали